Tag: këngëtaren

Lidhja Beatriksës me Donaldin, shoqja e saj jep detaje

31/12/2021

Shoqja e Beatrixës flet për lidhjen e saj me Donaldin. Modelja ka treguar se ka shoqëri me këngëtaren. E ftuar në “Ftesë në 5”, krahas ... Read More

Kush është këngëtarja e njohur kosovare në foto?

15/12/2021

A e njihni këngëtaren e njohur kosovare në foto? Këngëtarja, Mihrije Braha ka hapur arkivat duke kujtuar momentet e veçanta nga rinia e saj. Artistja, ... Read More

“Faleminderit Zot”, Genta Ismajli pozon me barkun e rrumbullakosur krah partnerit

19/11/2021

Pritjes së ëmbël dalëngadalë po i vjen fundi për këngëtaren e njohur shqiptare, Genta Ismajli. Mirëpo, para se të sjellë në jetë beben e saj, ... Read More

Ish-presidentja kroate publikon foton me Dua Lipën: Krenare me origjinën e saj!

16/11/2021

Ish-presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarović, ka pozuar me këngëtaren shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipën në eventin “Sunny Fill Foundation”. Ajo e ka ndër foton me ... Read More

“Ti ke një ndikim kaq të madh në botë”, Von Der Leyen takon Dua Lipën

11/11/2021

Presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von Der Leyen, ka takuar këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Këtë gjë ajo e ka treguar përmes një postimi ... Read More

Shyhrete Behluli paraqitet si kullerkë

13/10/2021

Engjëllusha Salihu postoi nëj video bashkë me nënën e saj këngëtaren e njohur Shyhrte Behlulin. Të dyja ishin rregulluar mjaft bukur derisa Shyhretja mori vëmendje ... Read More

Nga planet për martesë deri te lidhja me familjen, Olsi Bylyku i rrëfen të gjitha

28/09/2021

Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli Tako. Olsi zbuloi se bashkëmoshatarët e kanë paragjykuar që në një moshë të ... Read More

Prezantoi albumin më të ri ZanIN, Veliaj takon këngëtaren Elhaida Dani dhe ikonën e muzikës italiane Riccardo Cocciante

23/09/2021

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka pritur në zyrën e tij këngëtaren Elhaida Dani, së bashku me ikonën e muzikës italiane Riccardo Cocciante. ... Read More

Një baba si Roberti, kështu kujdeset për Renenë

18/09/2021

Robert Berisha, është njëri nga personazhet më tëkomentuara. Që nga lidhje e deri tek ndarja me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, dyshja në fjalë kanë ... Read More

Remzie Osmani po e feston ditëlindjen sot, nuk do të besoni sa vjet po i bën

10/09/2021

Ditëlindje e veçantë për Remzie Osmanin, gjysëm shekulli jetë! Për këngëtaren e njohur dhe shumë të dashur për publikun kosovar, Remzie Osmani, sot është një ... Read More

Koha ka ndaluar për Rozana Radin, këngëtarja publikon fotot me bikini nga ishulli i ‘VIP-ave’ (FOTO)

26/08/2021

Duket se mosha është një numër për këngëtaren Rozana Radi.Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto me bikini, ku në pah ka nxjerrur linjat trupore.Këngëtarja ... Read More

Dua feston 26-vjetorin e lindjes, urimi i veçantë it ë dashurit: Gëzuar dashuria e jetës time!

22/08/2021

Dua Lipa ka festuar ditën e sotme 26-vjetorin e lindjes. Këngëtaren e kanë uruar të afërm e familjarë në këtë ditë të veçantë, por ajo ... Read More