Tag: kapën

Kapet mat, Majku e kaloi mbrëmjen me bukuroshën e njohur kosovare

23/11/2020

Majk dhe Blerta kapen sërish “mat”. Reperi i njohur shqiptar, Majk, është munduar gjithmonë ta mbajë të rezervuar jetën private mirëpo duket se nuk po ... Read More

Bëjnë seks në mes të ditës, dy të rinjtë nuk ndalen as pas ardhjes së policisë

14/02/2020

Një burrë e një grua u kapën duke bërë seks gjatë ditës në një plazh publik të frekuentueshëm nga familjarë dhe fëmijë në një nga ... Read More

Arrestohet një Shqiptar dhe dy grekë pasi u kapën duke transportuar drogë

04/05/2019

Një 40-vjeçar shqiptar, dhe dy bashkëpunëtorë të tij grekë u arrestuan në Selanik, pasi u kapën duke transportuar drogë. Siç raportojnë mediat në shtetin fqinj ... Read More

Kapet 1.5 ton drogë në Shqipëri, Rama dje paralajmëroi pastërtinë nga kanabisi

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 10:12 Mbi 1.5 ton drogë u kapën mbrëmë në doganën e Kapshticës në kufi me Greqinë, në dy kamionë. Burimet bëjnë ... Read More

Policia mbrëmë ka arrestuar gjashtë balerina nate në objekt hotelerik në Sedllarcë të Tetovës

03/02/2019

3 Shkurt 2019 / 13:39 Në Tetovë kapen gjashtë balerina nate nga Shqipëria Policia mbrëmë ka arrestuar shtetase të huaja të cilat gjatë natës janë ... Read More