Tag: kaloi

“Thjesht një vajzë në finale”, Luiza Gega: Sa shumë do të thotë kjo për mua, e doja këtë kujtim!

01/08/2021

Luiza Gega për herë të parë kaloi në finale në Lojërat Olimpike. Një rezultat historic për atletikën dhe sportin shqiptar në tërësi. Përmes një postimi ... Read More

Rekordi i radhës i Bitcoin, tejkalon vlerën mbi 60 mijë dollarë

13/03/2021

Bitcoin tejkalon vlerën mbi 60 mijë dollarë. Bitcoin kaloi sot kufirin e 60 000 dollarëve për herë të parë në historinë e tij, shifër e ... Read More

Zbulohet më në fund, ky është babai i djalit të Shkurte Gashit!

25/12/2020

Këngëtarja Shkurte Gashi u bë nënë pak ditë më parë. Në një privatësi të plotë ajo kaloi këtë moment dhe gjithë shtatzëninë. Por, sekret mbeti ... Read More

I kaloi 2 muajt e parë të shtatzënisë larg Ledrit, Sara tregon arsyen

29/11/2020

Sara rrëfen se kaloi 2 muajt e parë të shtatzënisë larg Ledrit. Sara Hoxha ka treguar se ka kaluar 2 muajt e parë larg partnerit ... Read More

River Plate zgjodhi një mënyrë të veçantë për t’i dhënë lamtumirën Diegos

25/11/2020

Rivaliteti i tyre kaloi edhe futbollin, por River Plate zgjodhi një mënyrë të veçantë për t’i dhënë lamtumirën Diegos. Diego Maradona vdiq sot në moshën ... Read More

Ky është mesazhi emocional i Messit për Maradonën

04/11/2020

Mesazhi emocional i Messit për Maradonën. Diego Armando Maradona kaloi natën në spital pasi u operua për një hematomë subdurale në tru. Pasi u pranua ... Read More

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

02/03/2020

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe ... Read More

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë

16/05/2019

Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në ... Read More

Humb jetën në Zvicër 17 vjeçari nga Gjilani, u gjet i vdekur në binarët e trenit

01/05/2019

Në mëngjesin e të premtes që kaloi, në binarët e trenit në Oberglatt të Cyrihut është gjetur trupi i pajetë i një të riu. Më ... Read More

Zgjedhjet e djeshme presidenciale me jehonë më të ulët deri më tani

22/04/2019

S A 2019-04-22T08:17:07+02:00 Rrethi i parë i djeshëm i zgjedhjeve presidenciale kaloi me jehonë më të ulët deri më tani të votuesve krahasuar me ciklin ... Read More

Me këtë person kalon ditën Ermal Fejzullahu

12/04/2019

Ermal Fejzullahu ditën e sotme e kaloi pranë bashkëshortes së tij, Arianës. Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin u shfaq ... Read More

Brooklyn Beckham dhe Hana Cross shfaqen të dashuruar rrugëve të Londrës

06/04/2019

Ai kaloi kohë bashkë me babain e tij, David Beckham më herët në mbrëmje. Brooklyn Beckham, 20 vjeç, më pas kaloi një kohë me të ... Read More