Tag: joshëse

Ja pse nuk duhet të hani akullin që krijohet pas borës

12/01/2021

Ndërsa mund të jetë joshëse të hani akullin që krijohet pas borës kjo gjë mund të jetë edhe shumë e rrezikshme, për këtë arsye meteorologët ... Read More

Zanfina fotografohet duke vozitur, por vëmendja shkon diku tjetër

27/12/2020

Në këtë gjendje vozit veturën Zanfina. E bukur, joshëse dhe mjaftë provokuese. Flasim për këngëtaren Zanfina Ismaili e cila gjithmonë godet me publikimet që i ... Read More

Si një ushtare e UÇK-së, Kallashi uron 28 Nëntorin me gjoksin jasht

28/11/2020

Kallashi si ushtare e UÇK-së. Vallëtarja joshëse, Donjeta Kosumi, e njohur për të gjithë si Kallashi, në festën e 28 nëntorit ka uruar në mënyrën ... Read More

Tayna nuk e le assesi pa i reklamuar të pasmet

22/11/2020

Tayna shfaqet joshëse në pozat e reja. Rep-artistja shqiptare, Tayna, nuk rezervohet sa i përket vënies në pah të linjave trupore. Ajo që në paraqitjen ... Read More

“Ndihem e nderuar”, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

23/10/2020

Modelja shqiptare Oriola Marashi e cila njihet për linjat e saj joshëse, ka lidhur një kontratë me markën më të njohur të veshjeve dhe aksesorëve ... Read More

Oriola Marashi nuk është fejuar/ Lidhja me Eros Grezdën, dhe rikthimi i saj në profesion

27/06/2020

Oriola Marashi mbetet një nga femrat më joshëse në vendin tonë. Supermodelja është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. E mësuar me jetën e ... Read More

Ryva Kajtazi duket joshëse edhe elegante në postimin e fundit

22/05/2019

21:15 | 22 Maj 2019 21:15 | 22 Maj 2019 Ryva Kajtazi duket joshëse në foton e fundit. Këngëtarja Ryva Kajtazi në llogarinë e saj ... Read More

Një ‘ushtare’ tërheqëse si Adrola Dushi

05/05/2019

8:15 | 5 Maj 2019 08:15 | 5 Maj 2019 Adrola Dushi duket joshëse në imazhet e fundit të publikuara. Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi, i ... Read More

Tuna me pozë atraktive në fustanin bardhë e zi

01/05/2019

Tuna Sejdiu është shfaqur joshëse në fotografinë e fundit. Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi ... Read More

Rita gati zbulon pjesët intime në fustanin e shkurtër e shtrirë në divan

01/05/2019

Rita Ora pas koncertit të mbrëmshëm në Milano, ka publikuar një foto joshëse në Instagram. Rita Ora po vazhdon me turneun e koncerteve në vende ... Read More

Adelina Tahiri fotografon nga afër trupin në shtrat

29/04/2019

Adelina po mahnit me foto joshëse në Instagram. Adelina Tahiri në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë, por ajo ... Read More

Genta Ismajli ‘djeg’ rrjetin me lëvizje provokuese

25/04/2019

Genta Ismajli është shfaqur joshëse në një video në Instagram. Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën provokon me ... Read More