Tag: jetës

Se sa shumë është i dashura Blero në Afronën, kjo foto e tregon më së miri

30/05/2021

Blero ndan një moment me dy femrat më të rëndësishme të jetës. Është një ndër këngëtarët më të njohur në mediat rozë. Pasi që ka ... Read More

Arbenita publikon foto vetëm 2 javë pas lindjes dhe duket në superformë

24/05/2021

Gati 1 muaj më parë, Arbenita dhe Fero morën dhuratën më të bukur të jetës. Çifti u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan ... Read More

Princ Harry: Isha gati të bëja çdo gjë për të harruar vdekjen e nënës time, merrja dhe drogë

22/05/2021

Princi Harry ka zbuluar një nga periudhat më të vështira të jetës, ku filloi përdorimin e alkoolit dhe drogës, pas vdekjes së nënës së tij, ... Read More

E thjesht: Elvana Gjata këtë e bënë me shumë dashuri

20/05/2021

Sa i përket jetës private, nuk dihet asgjë në lidhje me këtë pjesë. Elvana Gjata është në krye të listes së këngëtareve më të dëgjuara ... Read More

Pioli: Do ta bëjmë ndeshjen e jetës kundër Atalantas

17/05/2021

Trajneri i Milanit: Do ta bëjmë ndeshjen e jetës kundër Atalantas. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka thënë se skuadra e tij do ta bëjë ... Read More

Kujt po i thotë ‘të dua’ Butrint Imeri – këngëtari duket se e ka zemrën e pushtuar

09/05/2021

Butrint Imeri siç duket e ka gjetur dashurinë e jetës së tij. Ai shtoi dyshimet me postimin e fundit në rrjete sociale. Këngëtari ka ndarë ... Read More

I internuar, jetim, i pastrehë, i vetëm: Fëmijëria e Prince Philip

11/04/2021

08:18 | 10 Prill 2021 Gjatë ditëve të para të jetës së tij publike në Britani, pseudonimi i Dukës së Edinburgut, ishte “Phil Greku”. Por ... Read More

Dafina ende e sëmur, kështu i jep infeksione i dashuri i saj

04/04/2021

I dashuri ia injekton Dafina Zeqirit. Dafina e ka gjetur dashurinë e jetës dhe lidhja e tyre duket e bukur dhe mjaftë intenzive, shkruan “Kosovarja”. ... Read More

Ky është mëngjesi më i bukur i jetës së Elita Rudit

04/04/2021

Elita Rudi tregon mëngjesin më të bukur të jetës. Moderatorja Elita Rudi ka pak jave që u bë nënë për herë të dytë. Pas Zërit ... Read More

Si dhe kur shumica e jetës në Tokë do të shuhet, e zbulojnë shkencëtarët

07/03/2021

Shkencëtarët zbulojnë se si dhe kur shumica e jetës në Tokë do të shuhet. Atmosfera e Tokës aktualisht është shumë e pasur me oksigjen, por ... Read More

Kjo ju ndodh nëse nuk i ndërroni çarçafët çdo ditë

30/01/2021

Çfarë ndodh nëse nuk ndërroni çarçafët? Ne e kalojmë pjesën më të madhe të jetës sonë (rreth një e treta e saj) duke fjetur. Dhe ... Read More

Ajo çka i’u bie në sy në fillim, tregon diçka për karakterin tuaj

20/01/2021

Secili percepton atë që sheh në foto bazuar në përvojat e veta të jetës. Ky test unik mbi psikikën e njeriut do të përcaktojë jo ... Read More