Tag: jetës

“Nuk ka tmerr më të madh të shohësh njeriun më të shtrenjtë të shuhet”! Fiori Dardha nxjerr foton prekëse nga spitali duke qarë

21/09/2021

Fiori Dardha humbi para disa kohësh njeriun më të shtrenjtë të jetës, nënën e saj. Moderatorja e njohur kishte treguar prej kohësh se nëna e ... Read More

FOTO/ Ermal Meta elektrizon me performancën në ‘Air Albania’, spektatorët shijojnë muzikën e mirë me Birra Korça

18/09/2021

“Koncerti më i mirë i jetës time”. Kështu e përkufizoi këngëtari shqiptar, Ermal Meta koncertin që mbajti dje në stadiumin ‘Air Albania’, ku spektatorët shijuan ... Read More

Nuk i dhanë për të ngrënë në dasmë, fotografi fshin të gjitha fotografitë e çiftit të ri

17/09/2021

Dasma konsiderohet si një nga ditët më të veçanta të jetës së shumë njerëzve, ditë kjo në cilën ata zakonisht paguajnë shuma të mëdha parash. ... Read More

Cili është sekreti i jetëgjatësisë? Ermali dhe Ami, “një përjetësi” bashkë

10/09/2021

Ku ka më bukur se çdo etapë të jetës ta ndani bashkë! Ja Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë shembulli më i mirë.11 vite bashkë, ... Read More

Deputeti i LDK-së bëhet romantik, me urim special për gruan e tij

05/09/2021

Deputeti i Lidhje Demokratike të Kosovës Anton Quni, përveç jetës profesionale ai është i përkushtuar mjaftë edhe atë private. Janë disa data të veçanta në ... Read More

Në këto temperatura të larta, Shkurta befason me veshjen e saj

04/09/2021

Shkurta Gashi, është dukej jetuar ditët më të mira të jetës së saj. Ajo ka pak muaj që shtë bërë nënë e një djali që ... Read More

Ish-ylli i Wrestling i jep fund jetës, vetëvritet “live” në Instagram

03/09/2021

Ish-kampionia në sportin e Wrestling, Daffney Unger, i ka dha fund jetës mëngjesin e së enjtes, në moshën 46-vjeçare. Unger u gjet e vetëvrarë në ... Read More

Midis plazhit, Adelina vishet me fustan leopard

28/08/2021

Adelina Tahiri,po vazhdon ta shijojë çdo sekondë të jetës. Ajo është duket shijuar ende pushimet, derisa deti mbetet destinacioni i saj i preferuari, shkruan ORAinfo. ... Read More

Kështu mund të shpëtojmë nga sqetullat e djersitura

19/08/2021

Të gjithë e dimë që sqetullat e djersitura janë pjesë e zakonshme e jetës. Por çfarë ndodh kur situata e djersitjes bëhet nga normale në ... Read More

Thellohet bilanci tragjik i vetëvrasjeve në futboll

01/08/2021

Thellohet bilanci tragjik i vetëvrasjeve, një tjetër ish-futbollist i jep fund jetës. Situatë alarmante në Uruguaj! Një tjetër futbollist i ka dhënë fund jetës, teksa ... Read More

Melinda Ademi rrëfen mes lotësh momentet e fundit me nënën e ndjerë

26/07/2021

Në fillim të muajit mars, këngëtarja Melinda Ademi dha lajmin më të trishtë të jetës së saj. Mamaja e Melindës u nda nga jeta, ndërsa ... Read More

Leonita nuk mund të përmbahet në krahë të Xhakës: Dashuria e jetës time

21/07/2021

Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time. Gruaja e Granit Xhakës, Leonita, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me lojtarin ... Read More