Tag: javë

Shokon sërish Nazi: Jam njeri hyjnor, komunikova me Zotin, kam gradë të lartë tek ai

10/01/2021

Rikthehet Nazi. Nazmi Sfishta i grupit Aurora këtë javë ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ai aty ka folur për librin e tij “Universofilia”. ... Read More

Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë

05/01/2021

Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një kohë kur të gjithë kishin nevojë për ... Read More

Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

26/12/2020

Arbana Osmani këtë javë postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se ... Read More

Zbulohet pse Gattuso e ka të mbuluar njërin sy?

22/12/2020

Pse Gattuso e ka të mbuluar njërin sy? Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso tashmë disa javë ka një problem me syrin e tij të djathtë. ... Read More

Vetëm pak ditë pasi erdh në jetë, Gold Ag e bënë këtë gjë për djalin e tij

19/12/2020

Djali i Gold Ag bëhet me profil në Instagram. Javë më parë reperi i njohur shqiptar, Gold Ag dhe Ermira Shkodra, pritën në jetë djalin ... Read More

Konfirmohet: Ylli i Napolit do të mungoi tri javë

17/12/2020

Konfirmohet nga Napoli, Mertens mungon tri javë. Napoli ka njoftuar se sulmuesi Dries Mertens do jetë jashtë fushës së gjelbër për tri javë. Sulmuesi pësoi ... Read More

Vijnë reagime pas publikimit të këngës së Shkurte Fejzës: Përmban gjuhë të urrejtjes dhe promovon nënshtrimin e grave

16/12/2020

Tash e disa javë këngëtarja Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli, kanë publikuar një këngë me titullin “Nuse, mësuse”. Si duket kënga nuk ... Read More

Fenerbahçe po ia sheh hajrin ende Muriqit, kjo është arsyeja

11/12/2020

Këtë javë, Lazio siguroi kualifikimin në fazën e eliminimit në Ligën e Kampionëve, pasi përfundoi i dyti në grup pas Dortmundit. Këtij suksesi nuk iu ... Read More

Këngëtarja rrëfen betejën me Covid-19: Përjetova shqetësime që nuk i kam provuar kurrë, sidomos gjendja psikologjike

09/12/2020

Disa javë më parë, këngëtarja Manjola Nallbani zbuloi se ishte prekur nga Covid-19 dhe se duhej të qëndronte e izoluar në shtëpi. Së fundmi përmes ... Read More

Kampioni i botës në ”Formula 1”, Lewis Hamilton rezulton pozitiv me COVID-19, humb garën e Bahreinit

01/12/2020

Lewis Hamilton, kampioni i F1 ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe është vetizoluar. Vetëm dy javë pasi u shpall për herë të 7-të kampion ai ... Read More

Reali merr lajmin e keq, lëndohet super ylli

27/11/2020

E Reali, lëndohet Dani Carvajal. Vetëm pak javë pas rikthimit nga dëmtimi që e mbajti shumë gjatë jashtë fushave, Dani Carvajal është ndalur sërish. Mbrojtësi ... Read More

Milan merr lajmin e keq para derbit me Napolin, lëndohet ylli i madh

20/11/2020

Rafael Leao lëndohet dhe do të mungojë disa javë. Milani ka konfirmuar se Rafael Leao ka pësuar një lëndim në kofshë gjatë kohës me përfaqësuesen ... Read More