Tag: janarit

Trajneri i ri i Chelseas, Tuchel flet për transferimin e e ri të Milanit, Tomorin

20/02/2021

Në fund të afatit të janarit, Milani arriti të sigurojë Fikayo Tomori në një hua gjashtë mujore nga Chelsea. Pavarësisht nga pak kohë në klub, ... Read More

Rikthehet UEFA Champions League, PSG kërkon hakmarrje ndaj Barcelonës

15/02/2021

Pas një pauze 2-mujore dhe merkatos së janarit, skuadrat i ndajnë pak orë nga raundi i 1/8-ave i UEFA Champions League. Një fazë grupesh mjaft ... Read More

Milan ka besim të madh te ky lojtar

09/02/2021

Milani refuzoi ofertat e dy skuadrave për Hauge. Milan thuhet se afatin e janarit ka refuzuar Stuttgartin dhe Southamptonin për talentin norvegjez, Jens Petter Hauge. ... Read More

Zbulohet arsyea pse Milani nuk nënshkroi me Costan gjatë janarit

03/02/2021

Ja pse Milani nuk nënshkroi me Costan gjatë janarit. Douglas Costa u përfolë shumë gjatë janarit për një rikthim të mundshëm në Serie A por ... Read More

Calhanogu dhe Donnarumma mund të firmosin me çdo ekip

02/02/2021

Nga sot, Calha dhe Donnarumma mund të firmosin me çdo ekip, por nuk do ta bëjnë. Merkato e janarit u mbyll për Milanin, teksa duhen ... Read More

Maldini dhe Massara në aksion, po synojnë t’i rinovojnë kontratat me këta katër yje të Milanit

23/01/2021

Krahas transferimeve të janarit, drejtuesit e Milanit janë duke bërë gati edhe kontratat e reja për lojtarët që po shkëlqejnë kohëve të fundit në ekip. ... Read More

LAJMI I FUNDIT: Fiakoy Tomori transferohet në Milan

22/01/2021

Skuadra e AC Milanit, ka arritur marrëveshjen e dytë gjatë afatit të janarit pas Mario Manxhukiqit, tani radhën e ka Fikayo Tomori. Mbrojtësi i Chelseat ... Read More

Inter siguron transferin e parë për merkaton e janarit

20/01/2021

Marrëveshja është arritur: Inter siguron transferin e parë për merkaton e janarit. Inter po kalon në një periudhë të vështirë financiare. Ditët e fundit është ... Read More

Milan nuk e ka mbyllur ende kuletën, synohet transferimi i këtyre lojtarëve

18/01/2021

AC Milan ende nuk e ka mbyllur kuleten për afatin kalimtar të janarit. Soualiho Meite u njoftua si nënshkrimi i parë në merkaton e dimrit ... Read More

Juventus e City në ‘luftë’ për ish lojtarin e Milanit

14/01/2021

Manuel Lacatelli pritet të largohet nga Sassuolo gjatë janarit. Gjigantët evropian janë të interesuar për shërbimet e tij. Manchester City raportohet se i janë bashkuar ... Read More

Ҫfarë po ndodh me Milot Rashicën? A do të largohet nga Werderi gjatë janarit?

12/01/2021

A do të largohet Rashica nga Werderi gjatë janarit!? Ylli kosovar është rikthyer së fundmi nga lëndimi, i cili e la jashtë fushës nga fillimi ... Read More

Super Maldini, transferon ish yllin e Lazios

12/01/2021

Milan transferon ish yllin e Lazios. Milan është në kërkim të përforcimeve gjatë janarit dhe tashmë ka bërë gati emrin e përforcimit të parë që ... Read More