Tag: italiane

Gattuso merr drejtimin e ekipit tjetër nga Serie A

17/04/2021

Gennaro Gatusso do të jetë trajner i skuadrës së Fiorentinës në sezonin e ri. Mediumet italiane kanë raportuar të shtunën se Gattuso ka arritur marrëveshje ... Read More

Nga ky muaj, tifozët mund të lejohen në Serie A

16/04/2021

Qeveria italiane ka lejuar qytetin e Romës Kryeministri italian, Mario Graghi ka deklaruar masat e reja të Qeverisë italiane në një konferencë për shtypin. Draghi ... Read More

Juventus dhe Milan po e bëjnë shkëmbimin e madh

07/04/2021

Juventusi dhe Milani projektojnë shkëmbimin Bernardeschi-Romagnoli. Dy klubet e mëdha italiane, Juventusi dhe Milani mund të shkëmbejnë mes vete anësorin Federico Bernardeschi me mbrojtësin Alessio ... Read More

Këta janë 10 lojtarët e Interit që mund të largohen në verë

05/04/2021

Lojëtarët e Interit Media e njohur italiane “Gazzetta dello Sport”, Ashley Young pritet të largohet nga Interi në fund të sezonit dhe nëntë lojtarë të ... Read More

Spalletti në Serie A, ka dy opsione

08/03/2021

Luciani Spalletti, është pranë rikthimit në Serie A. Sipas mediave italiane, kontrata që kishte me Interin do të skadojë me 30 qershor dhe ai është ... Read More

Ylli i Juventus rezulton pozitiv me COVID-19

04/03/2021

Bentancur rezulton pozitiv me COVID-19. Skuadra italiane, Juventus ka konfirmuar një rast pozitiv me COVID-19. Juventusi ka konfirmuar se futbollisti, Rodrigo Bentancur ka rezultuar pozitiv ... Read More

Prognoza e Cassanos për titull në Serie A

27/02/2021

Cassano flet rreth garës për titull në Serie A. Legjenda italiane, Antonio Cassano ka folur rreth garës për Scudetto këtë sezon në Serie A, ndërsa ... Read More

Gjobitet Gattuso, kjo është arsyeja

26/02/2021

Federata Italiane gjobit Gattuson. Federata Italiane ka gjobitur me 3 mijë trajnerin e Napolit, Gennaro Gattuso. Komisioni Disiplinor arriti në përfundim se tekniku i të ... Read More

Lajm katastrofal për Juventusin, lëndohet ylli i skuadrës

16/02/2021

Mediat italiane raportojnë se mbrojtësi Leonardo Bonucci do mungojë për disa javë. Trajneri Andrea Pirlo, konfirmoi se italiani do mungojë nesër në ndeshjen kundër klubit ... Read More

Roberti nuk e ka ndërmend të ndalet, pamje tjera private me të dashurën italiane

12/02/2021

Roberti s’di të ndalet, foto tjera private me të dashurën italiane. Robert Berisha ka nisur një romancë të re dashurie dhe lidhjen e tij nuk ... Read More

Mësohet se kush është vajza seksi që u pa duke u puthur me Robert Berishën

10/02/2021

Kush është Maria Bove, modelja italiane që u pa duke u puthur me Robert Berishën. Maria Bove e njohur si Mari J është një modele ... Read More

Dalin pamjet, Roberti shkëmben puthje pasionante me modelen e njohur

10/02/2021

Roberti shkëmben puthje pasionante me modelen italiane. Roberti konfirmoi lidhjen e re përmes një videoje. Robert Berisha mbrëmë publikoi pamje ku shihej duke darkuar me ... Read More