Tag: internet

Kujdes: Mos u lidhni kurrë në këto vende me Wi-Fi

30/12/2020

Ju ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë për arsye biznesi apo private, pa menduar nëse ... Read More

Pizhamet e shqyera tek të pasmet po i habitin të gjithë në internet

25/12/2020

Disa reklama për një palë pizhama në internet kanë shkaktuar bujë pasi janë përhapur pothuajse në të gjithë rrjetin. Reklamat për pizhamet filluan që të ... Read More

Kujdes: Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi

15/12/2020

Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi. Ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë ... Read More

Historia e pabesueshme! “Isha 13 vjeçe kur mami më martoi në kuzhinë, më pas na tha bëni mardhënje në dhomën tjetër…”

08/11/2020

E veshur me një fustan të lirë dasme që e ëma ia kishte blerë në internet, 13-vjeçarja Angel McGehee buzëqesh pa dëshirë në kamera. Vetëm ... Read More

Zbulohet misteri i fluturimit të veturave

06/06/2020

Fuqia mbinatyrore ishte njëra prej teorive që qarkulloi në internet kur u publikua një video në të cilën tri vetura fluturonin në ajër nga një ... Read More

Bonez MC vendos unazën e tij në gishtin e Loredanës

03/01/2020

16:33 | 3 Janar 2020 16:33 | 3 Janar 2020 Javët e kaluara, qarkulluan disa thashetheme në internet për bjonden bukuroshe, Loredana dhe reperin Bonez ... Read More

Zbulohet diçka që ka tmerruar rrjetin: Greta Thunberg vjen nga e shkuara për të na shpëtuar

20/11/2019

Pasi në internet po qarkullon një foto e një vajze që i ngjan shumë Greta Thunberg, e bërë 121 vite më parë, Konspiracionistët janë të ... Read More

Faktet e rëndësishme që çdo femër duhet t’i dijë për vagjinën e vet

20/11/2019

Shumë femra kërkojnë në internet gjëra të ndryshme për vagjinën çdo ditë, por e vërteta është se shumë prej tyre kanë pak njohuri për gjenitalin ... Read More

Google sjell tre mjete të reja për privatësinë

05/10/2019

Gjiganti amerikan i teknologjisë është angazhuar për sigurinë në internet duke lëshuar tre mjete të reja që u japin përdoruesve mundësinë për të kontrolluar të ... Read More

Google sjell tre mjete të reja për privatësinë

05/10/2019

Gjiganti amerikan i teknologjisë është angazhuar për sigurinë në internet duke lëshuar tre mjete të reja që u japin përdoruesve mundësinë për të kontrolluar të ... Read More

A brengoseni vazhdimisht për shëndetin tuaj? Ju mund të jeni duke vuajtur nga ky çrregullim

23/09/2019

Ju shpenzoni orë të tëra duke hulumtur në internet për informacione lidhur me shëndetin, brengoseni se çdo shenjë apo simptomë ka të bëjë me kancerin, ... Read More

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

11/09/2019

Faqja e parë për takime në internet në Match.com u shfaq në 1995, Tinder popullor u lansua në vitin 2012, dhe raportohet se çdo martesë ... Read More