Tag: Imazhet

Habitën Dubain kur dolën nudo në ballkonin e hotelit, jepet dënimi për 11 modelet

06/04/2021

Imazhet ku shfaqeshin disa modele nudo, në ballkonin e një hoteli në Dubai, kanë shkaktuar shumë bujë ditët e fundit. Ata janë identifikuar si 11 ... Read More

Regjistrohen zhurmat e para në planetin Mars

27/02/2021

NASA sapo ka publikuar videot dhe imazhet e para të marra nga Rover Perseverance ndërsa u ul – si dhe tingujt e parë të regjistruar ... Read More

Afërdita realizon fotosesion pak para lindjes, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

20/01/2021

Këngëtarja me anë të postimeve ka treguar se po përgatit fotografi të reja. Ajo ka postuar në Instagram, imazhet ku shihet me fotografin e njohur ... Read More

Shkurte Fejza një zonjë e rëndë, duket elegante në imazhet e fundit

19/12/2020

Shkurte Fejza vjen elegante në imazhet e fundit. Për të iu uruar një fundajvë të mirë fansave të saj këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza ka ... Read More

Adelina tregon që ka shumë shije, merr gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

24/10/2020

Adelina Ismaili merr vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e ... Read More

Nga Los Anxheles, Kejvina ndan me ndjekësit pozat seksi me fustan të zi

21/02/2020

Modelja dhe velina shqiptare Kejvina Kthella është shfaqur përsëri seksi në imazhet e fundit. Bukuroshja ka disa ditë që është në Los Anxheles. Ajo ende ... Read More

Kështu do të duket iPad i ri me kamerë të trefishtë

31/12/2019

Imazhet e paraqitura tregojnë dy modele iPad Pro me tre kamera të integruara. Ka indikacione që një variant me 12.9 dhe një me 11 inç ... Read More

Marina sjell imazhe të reja nga albumi i pushimeve, shfaqet shumë joshëse

05/07/2019

20:33 | 07/05/2019 Marina Vjollca nuk ngopet nga imazhet e pushimeve. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi për disa ditë kanë pushuar në një vend përrallor, shkruan ... Read More

Eleganca dhe Luana Vjollca në një fotografi

20/05/2019

21:29 | 20 Maj 2019 21:29 | 20 Maj 2019 Moderatorja gjithmonë arrinë të tërheqë vëmendjen me imazhet e saja. Luana Vjollca është një nga ... Read More

Një ‘ushtare’ tërheqëse si Adrola Dushi

05/05/2019

8:15 | 5 Maj 2019 08:15 | 5 Maj 2019 Adrola Dushi duket joshëse në imazhet e fundit të publikuara. Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi, i ... Read More

Nga pushimet në Dubai, Morena shfaq linjat perfekte në bikini

06/04/2019

Morena Taraku po shijon pushimet në Dubai, nga ku nuk i kursen imazhet joshëse. Morena Taraku tash e sa ditë po qëndron në Dubai, ndërsa ... Read More

Zaimina vishet njësoj me vajzën në fotosesionin e ri, ky detaj ju ka ikur

05/04/2019

Zaimina Vasjari duket mahnitëse në imazhet e reja që ka realizuar bashkë me vajzën. Zaimina Vasjari ishte veshur me fustan blu në setin e ri ... Read More