Tag: hedhjes

UEFA vendos, ja me kë do të përballet Tirana

18/09/2020

UEFA ka vensosur për ndarjen e grupeve para hedhjes së shortit për të përcaktuar çiftet e fazës “play off” në Ligën e Kampioneve dhe atë të Europës. ... Read More

Shqipëri, mishi i kafshëve me brucelozë dhe tuberkuloz përdoret për ushqimin e të burgosurve

30/04/2019

  Pas problematikës së hedhjes së lopëve dhe të brendshmeve të tyre në landfillin e Lushnjes, gazetarët e emisioni “Fiks Fare” shkuan në thertore, e ... Read More

“Let’s Do It” e shqetësuar pas hedhjes se mbetjeve ndërtimore tek Stadiumi “Fadil Vokrri”

18/03/2019

Organizata “Let’s Do It”, ka reaguar pas hedhjes së disa mbetjeve ndërtimore nga një qytetar, tek hapësira afër Stadiumit “Fadil Vokrri”. Në reagim thuhet se ... Read More

Liga e Kampionëve: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet

19/02/2019

Dy muaj pas pas hedhjes së shorit të dhjetorit, vjen rikthimi i Ligës së Kampionëve, kësaj radhe me grupin e dytë, pasi katër ndeshje u ... Read More