Tag: Haradinaj

Anita tregon si e përkëdhel Ramush Haradinaj: Puthje, fjalë të ëmbla dhe më gjuan…

17/01/2021

Anita Haradinaj ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Ajo u vendos në një sfidë përballë gazetares së mirënjohur Rudina ... Read More

Lola dhe Dauti me urimin më të ëmbël për Vitin e Ri

01/01/2021

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik. Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë ... Read More

Me fustan të shkurt e provokues, Lola do ta ‘shkrijë’ Dautin me këtë veshje

21/12/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola zbukurohet për të dalë në mbrëmje, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

18/12/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola zbukurohet për të dalë në qytet, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

03/12/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

20/11/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola bëhet gati për të dal, shfaqet e veshur më me stil se asnjëherë më parë

09/11/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola vishet krejt zi, ky detaj bie në sy

06/11/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Publikohen pamjet e rralla të Haradinajt pas konfrontimit me ushtarët rusë

29/10/2020

Një fotografi e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj e vitit 2000 është shpërndarë sot nëpër portalet serbe. Fotot e papublikuara më parë tregojnë lën.dimet që ... Read More

Ramush Haradinaj si nuk e kemi parë kurrë/ Puthje dhe lule për bashkëshorten e tij

13/10/2020

Anita Haradinaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj, duke marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Natyrisht që nuk kishte sesi ... Read More

Haradinaj fton serbët ta ruajnë qetësinë: Bëhet fjalë për zbatim të ligjit dhe asgjë tjetër

28/05/2019

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka folur rreth aksionit të sotëm në veri të Mitrovicës. Haradinaj ka thënë se me urdhër të Prokurorit, në gjithë ... Read More

Haradinaj për vizitë në shtëpinë e babait të heroit Përparim Krasniqi

27/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka qenë në Vranoc të Pejës, për vizitë në shtëpinë e Xhafer Krasniqit, babait të heroit Përparim Krasniqi dhe axhës ... Read More