Tag: Haradinaj

Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë, këto janë ushqimet tradicionale

10/04/2021

Speca, domate, djathë e suxhuk, Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë. Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ... Read More

Lola publikon foton më të bukur nga ditëlindja e Dautit

07/04/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Kështu e uron Lola Dautin për ditëlindjen 43-të

06/04/2021

Lola ka zgjedhur fjalët më të bukura për ditëlindjen e bashkëshortit. Ish-deputeti Daut Haradinaj me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush 43 vjet jetë. Me ... Read More

Lola lajmërohet nga palestra, merr vëmendjen me format e saj trupore

22/03/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Ja çfarë ka gatuar mbrëmë Anita për familjen e saj

11/03/2021

Bashkëshortja e ish-kryeministrit ka befasuar me postimin e fundit. Anita Haradinaj përmes fotografive të publikuara ka treguar se ka gatuar diçka special. Në profilin e ... Read More

Lola shkëlqen në fustanin e bardhë

03/03/2021

Për Lolën fillon vera, shfaqet me fustan të bardhë. Lola Haradinaj është një femër që dallohet për linjat perfekte. Duke qenë një person i veçantë ... Read More

Lola e Dautit bëhet gati për të dal, po duket si ‘kukull’

20/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Voton bashkëshortja e Daut Haradinajt, mori vëmendjen me veshjen e saj

14/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola e Dauti bëhen gati për të dal, zonja mori vëmendjen me veshjen e saj

12/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Nusja e Dautit bëhet gati për festë, mahniti të gjithë me këtë fustan të ngushtë

08/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Ramush Haradinaj takohet me Loredanën, simpatizantët e tij kanë një kërkesë

31/01/2021

Ish-kryeministri është takuar me reperen. Ditën e djeshme, Ramush Haradinaj publikoi një fotografi me Loredanën, shkruan lajmi. Ai e ka postuar në faqen e tij ... Read More

Anita tregon si e përkëdhel Ramush Haradinaj: Puthje, fjalë të ëmbla dhe më gjuan…

17/01/2021

Anita Haradinaj ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Ajo u vendos në një sfidë përballë gazetares së mirënjohur Rudina ... Read More