Tag: Halimi

Shembull për t’u ndjekur, transformimi i mahnitshëm i linjave trupore të Linda Halimit!

04/05/2021

Linda Halimi përveç zërit të saj ajo njihet edhe për linja trupore për të cilat komentohet mjaftë. Duke bërë ushtrime të shumta ajo ka arritur ... Read More

Linda Halimi e thërret të dashurin në vaskë: “Hajde mu la n’hamomxhik”

09/04/2021

“Hajde mu la n’hamomxhik”, Linda Halimi e thërret të dashurin në vaskë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, së fundmi shënoi rikthimin e saj në ... Read More

Besar Halimi i ‘jashtëzakonshëm’, i shënon një gol të çmendur Spanjës

31/03/2021

Halimi shënon gol fantastic kundë rSpanjës. Besar Halimi ka arritur që të shënojë një gol të jashtëzakonshëm dhe rezultati është 2-1. Unai Simon bëri një ... Read More

Besar Halimi pozitiv me COVID-19

06/12/2020

E konfirmon Sandhausen. Besar Halimi ka rezultuar pozitiv pas testeve për COVID-19 Drejtori sportiv i SV Sandhausen, Mikayil Kabaca, ka konfirmuar se mesfushori i Kombëtares ... Read More

Linda Halimi provokon me bikini, foto seksi të këngëtares

24/11/2020

Qëkur humbi peshë, Linda Halimi nuk i ndal fotot provokuese. E tillë ka qenë këngëtarja edhe në setin e fundit, ku ka ngritur temperaturat me ... Read More

Besart Halimi krenar me fitoren sjell foto me futbollistin e Kosovës

11/06/2019

9:18 | 11 Qershor 2019 09:18 | 11 Qershor 2019 Besart Halimi ka ndarë një fotografi me qendërmbrojtësin Amir Rrahmanin. Dje djemtë e Kosovës bën ... Read More

Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

26/05/2019

13:21 | 05/26/2019 Vajza e Besart Halimit sot feston ditëlindjen. Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen e saj dhe me këtë rast ai ... Read More

Halimi: Kosova ka nevojë për një Qeveri të re

20/05/2019

Analisti politik, Fisnik Halimi ka thënë se shoqëria kosovare njeh shumë pak raste kur gabimeve si rasti i deputetes Flora Brovina iu janë dhënë përgjigje ... Read More

Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

02/05/2019

Linda Halimi përmes një videoje në Instagram ka treguar linjat që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes. Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video ... Read More

Halimi: Amerika dhe Rusia pajtohen që Kosova e Serbia të shkëmbejnë territore dhe të njohin njëra-tjetrën (Video)

01/05/2019

Analisti Fisnik Halimi ka thënë se njëri prej dy liderëve që ishte nikoqir i Samitit të Berlinit e mbajnë të gjallë çështjen e shkëmbimit të ... Read More

Linda Halimi shfaqet provokative

01/05/2019

Linda Halimi ka provokuar në Instagram. Këngëtarja Linda Halimi, është shfaqur provokative në disa fotografi të fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ... Read More

Linda Halimi filmon trupin nga afër, shikojeni si duket pak kohë pas lindjes

27/04/2019

Linda Halimi ka befasuar me format trupore pak kohë pas lindjes së vajzës. Linda Halimi po shijon muajt e parë të të bërit nënë për ... Read More