Tag: gruaja

Pallto të gjatë lëkure dhe xhinse, Sara paraqitet plot stil për stinën e vjeshtës

25/09/2021

Pikërisht kështu ka vepruar sot Sara Hoxha, gruaja e reperit kosovar Ledri Vula, ku është paraqitur përfekt me veshje të stinës vjeshtore. Sara, e cila ... Read More

Egzona e bën edhe këtë gjest gjatë orarit të punës

24/09/2021

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, ... Read More

Festojnë përvjetorin e martesës! Blero na emocionoi me këtë dedikim

22/09/2021

Sot mund të jetë një datë e zakonshme për ju, por këgëtari Blero dhe gruaja e tij nuk do thoshin të njëjtën gjë. Çifti sot ... Read More

Egzona një nënë e kujdesshme, ja çfarë ushqimi ju ka përgatitur sot fëmijëve

19/09/2021

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, ... Read More

Sara poston foton me Ledrin, fytyra e tij merr gjithë vëmendjen

11/09/2021

Sara Hoxha, është gruaja e rep-artisiti, Ledri Vula. Ata kanë kohë që janë bashkë, por së fundmi është zbuluar lidhja e tyre e dashurisë, shkruan ... Read More

Afrona shfaqet e zjarrtë nga pushimet, fustani i saj provokues do ta bëjë xheloz Bleron

27/08/2021

Afrona Dika, është gruaja e këngëtarit kosovar, Bleros. Ajo u bë pjesë e mediave rozë që kur u lidh me këngëtarin në fjalë, e romanca ... Read More

Selvija po bëhet nënë, ky është mesazhi emocionues nga Shpat Kasapi

23/08/2021

Gruaja e Shpat Kasapit shtatzënë, e zbulon këngëtari në urimin për ditëlindje Shpat Kasapi e zbuloi shtatzaninë e gruas së tij, me anë të një ... Read More

Me këtë veshje shfaqet rrugëve të Zvicrës Afrona Dika

19/08/2021

Afrona Dika,është gruaja e këngëtarit, Blero. Ajo u bë pjesë e mediave rozë që kur u lidh me këngëtarin në fjalë, e romanca e tyre ... Read More

Selvija shkëlqen në dasëm me fustanin e kuq, do ta ‘çmend’ edhe Shpatin

18/08/2021

Gruaja e Shpatit shkëlqen në dasëm me fustanin e kuq. Shpati bashkë me bashkëshorten tashmë janë emra që përcillen me çdo veprim që bëjnë. Duke ... Read More

Afrona në darkë romantike, duket si zonjë

14/08/2021

Afrona Dika,është gruaja e këngëtarit, Blero. Ajo u bë pjesë e mediave rozë që kur u lidh me këngëtarin në fjalë, e romanca e tyre ... Read More

Kjo grua pretendon se ka gjetur një “UFO” në kopshtin e shtëpisë, publikon pamje

12/08/2021

Gruaja thotë se ka gjetur një “UFO” në kopshtin e shtëpisë, publikon videon. Një grua iu drejtua për ndihmë njerëzve në TikTok kur gjeti rastësisht ... Read More

Gruaja e Sunaj Saraçit kaq e bukur po duket

11/08/2021

Kaq bukur po duket gruaja e Sunaj Saraçit. A ju kujtohet Vera Oruçaj, dikur spikere lajmesh dhe këngëtare? Edhe sot është prezente në muzikë. Vera, ... Read More