Tag: gruaja

Graniti dhe Leonita po bëhen prindër për herë të dytë, çifti publikon foton më të ëmbël

15/01/2021

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik. Ata janë përherë në qendër të medieve ... Read More

Me dimia, kaq bukur duket gruaja e Lumi B

15/01/2021

Sa bukur duket gruaja e Lumi B me dimia. Si të gjitha bashkëshortet e te famshmëve, edhe ajo e reperit Lumi B merr vëmendje të ... Read More

Nusja e Shpëtimi zbulon më shumë se ç’duhet me këtë veshje të lëkurës

04/01/2021

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të ... Read More

Egzona vesh kompletet më të bukura të dyqanit, shikoni si po duket

04/01/2021

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, ... Read More

Ermali me gruan ndajnë imsazhin më të bukur për Vitin e Ri, e gjithë vëmendja te Ariana

01/01/2021

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun. Ata po vazhdojnë të jenë në qendër ... Read More

Egzona frikësohet nga mësyeshi, bën këtë gjest kur pozon me tri vajzat e saj

30/12/2020

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, ... Read More

Të veshura si dy princesha, Albatriti publikon imazhin më të ëmbël të vajzave

28/12/2020

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publikun e medieve rozë. Ata janë prindër shumë të përkushtuar ... Read More

100 vjeçarja është personi i parë që vaksinohet kundër Covid në Gjermani

26/12/2020

Gruaja 101 vjeçare bëhet personi i parë që vaksinohet kundër COVID-19 në Gjermani. Vaksinimi kundër coronavirusit filloi sot në Gjermani, disa orë pas dorëzimit të ... Read More

Kjo është gruaja e Halil Kastratit, është kaq zonjë e madhe

19/12/2020

Kjo zonjë qenka gruaja e humanistit të njohur Halil Kastrati. Halil Kastrati është një nga figurat më të njohura në Kosovë. Në vitin 2009 ai ... Read More

Kush e ka mërzitur Egzonën, në këtë gjendje ka përfunduar ajo!

16/12/2020

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, ... Read More

Belkizi na njofton me ‘bishën’ e saj, cili do të jetë reagimi i Milotit?

16/12/2020

Gruaja e Milot Rashicës pozon nga vetura super luksoze. Belkiz Kera, bashkëshortja e futbollistit të famshëm kosovar, Milot Rashica jo rrallë herë publikon fotografi nga ... Read More

Ermira e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar

16/12/2020

Gruaja e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar. Ermira u bë e njohur që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë ... Read More