Tag: Gresa

Gresa bëhet kaçurrele, po duket krejt ndryshe

01/02/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Gresa Behluli na prezanton me dhomën e saj të fjetjes

19/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Gresa e Shkurta bëhen gati për të dal, veshja e tyre mori tërë vëmendjen

15/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Kështu duket kur dehet Gresa!

08/01/2021

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Gresa Behluli ka dalur për kafe me shoqe, mori vëmendjen me pamjen e saj

07/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Vijnë reagime pas publikimit të këngës së Shkurte Fejzës: Përmban gjuhë të urrejtjes dhe promovon nënshtrimin e grave

16/12/2020

Tash e disa javë këngëtarja Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli, kanë publikuar një këngë me titullin “Nuse, mësuse”. Si duket kënga nuk ... Read More

Të rrethuar me nipa e mbesa, vajzat e Shyhretes publikojnë pamjet më të bukura nga familja e tyre

12/12/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Vajzat e saj shfaqen të lumtura pranë babait të tyre, por pse Shyhretja nuk është në këtë foto?

10/12/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Gresa e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mori vëmendjen me grimin dhe frizurën e rëndë

26/11/2020

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Gresa e Shyhretes vishet me minifund, bën poza ‘hot’

25/11/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Learta ia zgjedh fustanin më të bukur kunatës, vajza e Shyhretes lë pa fjalë me pamjen

24/11/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

CIlën nga vajzat e do më shumë Shkurta? E zbulon Gresa

21/11/2020

Gresa e zbulon se cilën nga vajzat e do më shumë Shkurte Fejza. Shkurte Fejza gjithmonë tregon raportin e lakmueshme që e ka me tri ... Read More