Tag: goxha

Horoskopi ditor, e martë 21 korrik 2020

21/07/2020

DashiPriten goxha probleme sot ne jetën tuaj ne çi ft. Do jeni shume konfuze ne disa raste dhe nuk do dini si te veproni. Matuni ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 14 qershor 2020

14/06/2020

DashiAmbienti ne jetën tuaj ne çift do jete goxha i ngrohte gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit tuaj do ndiheni me se miri dhe ... Read More

Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit

30/12/2019

Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshmeSado që të jeni shtatshkurtër, është e vështirë “t’i paketoni ... Read More

Lojrat më të popullarizuara për iPhone në vitin 2019

07/12/2019

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat ... Read More

Mozzikut i ndodh e papritura në mes të rrugës

23/07/2019

15:58 | 07/23/2019 Mozzik është emër shumë i dashur për publikun. Mozzik është goxha aktiv me këngë të reja, të cilat priten shumë mirë nga ... Read More

Kështu e kalon fundjavën Ledri Vula

27/04/2019

Ledri Vula është goxha i dhënë pas palestrës. Ledri Vula ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet në palestër, shkruan lajmi.net. Reperi ... Read More

Përmes tri fotografive, Kida paralajmëron diçka të re

19/04/2019

Kida është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë fotografitë joshëse. Kida së fundi ka publikuar tri imazhe të reja, në të ... Read More