Tag: gjithmonë

Pse Learta nuk ishte në festën e madhe të ditëlindjes së djalit të Njomzës?

25/01/2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Lola vishet e rregullohet për të dal, do ta “çmend” Dautin sonte

17/01/2021

Lola iu tregon stilin më të mirë për veshjen e stinës së dimrit. Lola gjithmonë godet në format më të mira. Ajo duke publikuar imazhe ... Read More

Learta tregon se për çka e ka marrë malli

13/01/2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Learta publikon foto në shoqërinë e nënës dhe kunatës, pamja e tyre pa grim bie në sy

03/01/2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Learta nuk e mori fustanin e Vitit të Ri nga dyqani i saj

01/01/2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Drita ja plotëson çdo kërkesë Leartës, ja çfarë ka gatuar sot për të

30/12/2020

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, ... Read More

‘Çikë hastreti’, prindërit i bëjnë dhuratë për fundvit Leartës një veturë super luksoze

29/12/2020

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Lules i pëlqen të jetë nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni veprimin që ka bërë sot

29/12/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

Learta ka publikuar foton më përrallore të djalit të saj

28/12/2020

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Në neps të shtatzënisë, për këtë ushqim i bije qejfi Leartës

26/12/2020

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Learta publikon fotot më të bukura me nënën dhe babain

24/12/2020

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Xhensila Pere rrëfen historinë e trishtë me të ëmën: Mbaronte kimioterapinë dhe…

22/12/2020

Xhensila Pere, ish-banorja e shtëpisë më të famshme, “Big Brother”, gjithmonë është përfolur në median rozë për fotot e saj provokuese. Së fundmi, Xhensila foli ... Read More