Tag: gjithmonë

Engji shfaqet në gjendje shumë të keqe nga ky grim

08/04/2021

Engji nuk duket mirë me këtë grimë në fytyrë. Jemi mësuar që gjithmonë të shohim duke shkëlqyer. Këtë herë, Engji me përzgjedhjen që ka bërë ... Read More

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

07/04/2021

Ndërhyrjet. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i ... Read More

Vajza e Lutfi Hazirit pozon nga shtrati

06/04/2021

Lotina Haziri Vajzat e të parit të Gjilanit, janë gjithmonë në vëmendje të mediave rozë.Si për nga pamja po ashtu edhe bukuria e tyre arrin ... Read More

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

27/03/2021

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

E ardhmja e Dybalas, drejtuesit e Juventusit kanë marrë këtë vendim!

25/03/2021

Fjalët gjithmonë kanë peshë dhe në këtë rast, ato të Pavel Nedved, thënë për DAZN, e kanë bërë të qartë të ardhmen e Paulo Dybala. ... Read More

Dështoi Milan, ylli i madh nënshkruan me klubin e njohur

23/03/2021

Milani është gjithmonë në kërkim të mundësive në treg dhe me afrimin e dritares së verës, do të ketë disa agjentë falas në dispozicion. Në ... Read More

Maldini tregohet i madh, tregon pasionin ndaj Milanit

11/03/2021

Drejtori teknik i klubit të AC Milan, Paolo Maldini, ka thënë se Milani do të jetë gjithmonë pasioni i tij. Pas një faze tranzicioni në ... Read More

Shkurta e përqafon renë e saj, Gresa ua publikon foton më të bukur

05/03/2021

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku. Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, ... Read More

Është bërë gati për martesë, njihuni me vajzën bukuroshe të Duda Balje

01/03/2021

Duda Balje merr gjithmonë vëmendjen, por a ia keni parë vajzën? Ajo arrin të shfaqet pothuajse çdoherë në formë. Duda Balje komentohet në media rozë ... Read More

Ndryshe nga nuset tjera, pamje nga dita kur u martua Kaltrina Selimi

01/03/2021

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj. Në ... Read More

Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen historinë prekëse të abortit: E dija që nuk kishte shpëtim, barku ishte mbushur me gjak

27/02/2021

Ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit më tepër detaje nga jeta personale. Së fundmi Gerta ... Read More

Ja çfarë ju tha Zidane futbollistëve para ndeshjes me Atalantën në Champions!

24/02/2021

Si gjithmonë, para çdo stërvitje, Zinedine Zidane i mbledh të gjithë futbollistët. Këtë e bëri edhe mbrëmë, në stërvitjen e fundit para përballjes me Atalantën, ... Read More