Tag: gjendje

Bujar Qamili rrëfen tmerrin që kishte përjetuar nga koronavirusi

17/03/2021

I infektuar me COVID-19 para disa muajsh, Bujar Qamili: Isha në gjendje të rëndë shëndetësore saqë nuk e doja as jetën më. Artisti i njohur ... Read More

Kërkohet me urgjencë plazma e gjakut për aktorin Luan Jaha

16/03/2021

Në gjendje të përkeqësuar, kërkohet me urgjencë plazma e gjakut për aktorin Luan Jaha. Aktorit të njohur kosovar, Luan Jahës i është përkeqësuar gjendja shëndetësore ... Read More

Learta befason kunatën, e poston në këtë gjendje

15/03/2021

Learta e poston kunatën në këtë gjendje. Learta Jakupi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo me postimet e shumta që ... Read More

Biden shpall gjendje të katastrofës në Teksas

20/02/2021

Presidenti amerikan Joe Biden ka shpallur gjendje të katastrofës së madhe në Teksas, për të mundësuar ndarjen e më shumë fondeve federale si ndihmë për ... Read More

Sindin në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë

18/02/2021

Del një fotografi e rrallë e Sindit, në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë. Është publikuar një fotografi e rrallë e konkurrentes së emisionit ... Read More

Kjo është shuma marramendëse që Barcelona ia ka borxh Messit

01/02/2021

Skuadra e Barcelonës ia ka borxh Lionel Messit 63.5 milionë euro. Barcelona është në gjendje të keqe financiare, e cila gjë është diskutuar shumë, por ... Read More

“Nihan” në gjenjde të rëndë shëdetësore, detyrohet të heq dorë nga seriali

24/01/2021

Aktorja e njohur turke në gjendje të rëndë shëndetësore. Neslihan Atagü sipas mediave turke nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Aktiorja turke e njohur ... Read More

Niseni ditën mbarë me këto ushtrime në mëngjes

06/01/2021

Është e mundur të bëni ushtrime në mëngjes që do t’ju vendosin në një gjendje të mirë fizike dhe mendore për pjesën tjetër të ditës ... Read More

Zanfina fotografohet duke vozitur, por vëmendja shkon diku tjetër

27/12/2020

Në këtë gjendje vozit veturën Zanfina. E bukur, joshëse dhe mjaftë provokuese. Flasim për këngëtaren Zanfina Ismaili e cila gjithmonë godet me publikimet që i ... Read More

Lajmi i fundit: Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19

23/12/2020

Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19. Këngëtari i njohur i muzikës shkodrane dhe asaj popullore Bujar Qamili është infektuar nga Covid 19. Si ... Read More

9 lojtarë pozitiv me COVID-19, lajm i keq për kundërshtarin e Barcelonës në Ligën e Kampioneve

02/11/2020

Dinamo Kievit duket se është në gjendje kritike, ndërsa plot 9 futbollistë të skuadrës ukrainase kanë rezultuar me koronavirus.   Një lajm negativ ky për skuadrën ... Read More

Seksomnia ose mardhënija gjatë gjumit është gjë e vërtetë

01/11/2020

Sipas ekspertëve ekziston një gjendje mjekësore ku njerëzit kënaqen në aktivitete gjatë gjumit… Seksomnia apo ndryshe mardhënija gjatë gjumit është një aktivitet i pavullnetshëm, i ... Read More