Tag: Gazetarja

Sfiduan kancerin dhe problemet me zemrën, Iker Casillas dhe Sara Carbonero drejt divorcit

11/03/2021

Ish-legjenda e Real Madrid, Iker Casillas dhe gazetarja e njohur Sara Carbonero janë drejt një divorci të mundshëm, shkruajnë mediat spanjolle. Sipas tyre, ish-futbollisti dhe ... Read More

Gruas e futbollistit Casillas i rikthehet kanceri, 37-vjeçarja shtrohet me urgjencë në spital

11/02/2021

Gazetarja sportive Sara Carbonero është shtruar në spital. Bashkëshortes se futbollistit të njohur, Iker Casillas i është rikthyer kanceri në vezore. Në vitin 2019 gazetarja ... Read More

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja rrëfen episodin me Fatos Nanon

26/01/2021

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka zbuluar një ngjarje me ish-kryeministrin Nano.  E ftuar në “Wake up”, Paloma tha se ... Read More

Fiori Dardha humb nënën dhe përlot me mesazhin e saj: Po tani mam? Fitoi parajsa, jo vdekja

05/01/2021

Gazetarja dhe moderatorja e njohur, Fiori Dardha ka humbur nënën. Pak ditë më parë, ajo festoi 68-vjetorin. Nëpërmjet një postimi të ndjerë në rrjetet sociale ... Read More

“Ndonëse kam jetuar me maskë, covidit nuk i shpëtova dot”, infektohet gazetarja Fiori Dardha

03/12/2020

Infektohet me Covid-19 gazetarja Fiori Dardha. Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja me anë të një postimi në ‘Instagram’, ku shkruan se ndonëse ka ... Read More

“Është mrekulli që jam gjallë”, Aulona Musta flet për sëmundjen që i rrezikoi jetën

07/11/2020

Gazetarja dhe moderatorja Aulona Musta se ajo nuk ka pasur një fëmijëri, si gjithë moshatarët e tjerë.Gjatë një interviste, Aulona Musta tha se vuante nga ... Read More

Video/ Incidenti hot i gazetares, hap këmbët poshtë tavolinës prej xhami

22/10/2020

Gazetarja italiane ka dhuruar një shfaqje hot live, teksa ka harruar se tavolina poshtë të cilës kishte këmbët, ishte prej xhami. Constanza Calabrese, teksa është ... Read More

Raportoi live me bikini në rrugë, flet gazetarja: Ka patur dhe ofendime, por nuk më bënë përshtypje

20/10/2020

Gazetarja Griselda Katiraj bëri bujë në mediat sociale pak kohë më parë, pasi u shfaq duke raportuar live për “Aldo Morning Show” e veshur me ... Read More

Anila Basha bëhet nënë, vjen në jetë Ari. Ja kë kujton kolegia me emrin e djalit

08/04/2020

Gazetarja e njohur, Anila Basha ka sjellë sot në jetë fëmijën e saj të parë. Djali është i shëndetshëm dhe nëna në gjendje të mirë. ... Read More

Pasi u mor në pyetje nga policia flet Ilda Bejleri: S’mbaj përgjegjësi për njerëz që rrëzohen në rrugë

13/02/2020

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 ... Read More

Iva Tiço bën publike lidhjen për herë të parë: Është i duhuri për mua

07/02/2020

Gazetarja, Iva Tiço teksa ishte e ftuar në “Ëake up”, ka rrëfyer se e ka gjetur dashurinë e jetës. Iva foli për herë të parë ... Read More

Fshati antik, ndër më të bukurit në Shqipëri

14/11/2019

Kështu shkruan gazetarja italiane Francesca Masotti në blogun e saj “Letters from Balcan”, duke i kushtuar një tjetër shkrim potencialeve turistike e kulturore të Shqipërisë ... Read More