Tag: gati

Maurizio Sarri rikthehet te klubi i madh në Serie A

19/01/2021

Nuk zgjati shumë: Maurizio Sarri rikthehet në Serie A. Maurizio Sarri gati ta marrë drejtimin e gjigantit italian. Maurizio Sarri u shkarkua nga Juventusi në ... Read More

Gati transferimi i dytë për Milanin, radhën e ka mbrojtja

16/01/2021

Rradhën e ka mbrojtja, gati transferimi i dytë për Milanin. Milan është duke punuar që ti sigurojë Stefano Piolit shërbimet e një mbrojtësi kualitativ dhe ... Read More

Inrahimovic flet si një lider: Nuk më intereson të jem kampion dimëror, e dua atë të vërtetin

15/01/2021

Ibrahimovic: Nuk më intereson të jem kampion dimëror, e dua atë të vërtetin. Tani është bërë gati një vit që Zlatan Ibrahimovic është kthyer në ... Read More

Juventus paraljmëron Pirlon, emri i ri është gati

13/01/2021

Pirlo paralajmërohet, emri i ri është gati. Juventus nuk ka ndërmend që të tolerojë më shumë gabimet e Andrea Pirlos në qoftë se ky i ... Read More

Inter me super transfer nga Manchester United

10/01/2021

Gati bashkëpunimi i rradhës, Inter me një tjetër transferim nga United. Inter dhe Manchester United kanë marëdhënie të mira pas transferimit të Romelu Lukakut dhe ... Read More

Juventus mposht Milanin në shtëpi

06/01/2021

Juventusi ia shkakton humbjen e parë Milanit në Serie A pas gati një viti. AC Milan ka humbur sot me rezultat 1-3 kundër Juventusit në ... Read More

Durata e janarit për Piolin, Milan po e transferon super lojtarin

02/01/2021

Gati dhurata për Piolin, Milan transferon yllin e Torinos. Rikthimi i Milanit në formë është gjëja më e mirë që ka ndodhur në vitin 2020. ... Read More

Muriqi bën gati valixhet, ky është lajmi i fundit

28/12/2020

Muriqi bën gati valixhet, zbulohet skuadra e re e kosovarit. Vedat Muriqi pritet të largohet nga Lazio, pas vetëm gjashtë muajve në Olimpico. Transferimi i ... Read More

Pirlo po e bën ndryshimin e madh në formacion, lë jashtë yllin e madh

23/12/2020

Surpriza e Pirlos, ka gati zëvëndësuesin e Moratas. Juventus është në kërkim të një zëvëndësuesi të Alvaro Moratas në këtë janar me kërkesë të trajnerit ... Read More

Mosha vetëm një numër për Violetën, sfidon të gjitha në postimin e fundi

22/12/2020

Violetë Kukaj është një prej këngëtareve më të përfolura kosovare,. Ndonëse gati 50 vjeçe, ajo po arrin të mbahet në formë të mirë. Është fytyra ... Read More

Milan nuk dorëzohet, në janar po e transferon dështakun e Real Madridit

22/12/2020

Gjithçka gati, agjenti i Jovic tashmë ka mbërritur në Itali. Luka Jovic do ti japë fund aventurës aspak të suksesshme me Real Madrid pasi po ... Read More

Shpiket ora më perfekte në botë, tejkalon çdo teori aktuale

21/12/2020

01:52 | 21 Dhjetor 2020 Është gati ora atomike më e saktë e krijuar ndonjëherë. Rezultat i punës së Institutit Teknologjik të Massachusets Mit, arrin ... Read More