Tag: garë

Interi është në garë për këtë super-lojtar

23/11/2020

Skuadra e Interit është në garë për Musson. Agjenti i Juan Mussos, Vincente Montes ka konfirmuar interesimin e Interit për portierin e Udinese. “Neurazurët” janë ... Read More

Befason Klopp: Tetë klube janë aktualisht në garë për titullin e Ligës Premier

20/11/2020

Klopp beson se tetë klube janë aktualisht në garë për titullin e Ligës Premier. Jurgen Klopp beson se tetë klube janë aktualisht në garë për ... Read More

Man Utd hyn në garë për talentin francez

20/11/2020

United ka hyrë në garë për Camavingan. Gara për të nënshkruar me talentin e njohur francez, Eduardo Camavinga nga Rennes, po bëhet gjithnjë e më ... Read More

Nuk është Juventus, Alaba po i bashkohet gjigantit evropian

19/11/2020

Real Madridi hyn në garë për Alaban. David Alaba do të jetë i lirë të bisedojë me klube tjera që nga 1 janari, pasi që ... Read More

Real hyn në garë për yllin që Milan po e synon që një kohë të gjatë

14/11/2020

Pas interesimit të Milanit, tani edhe Real Madridi ka hyrë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Salzburgut, Dominik Szoboszlai, shkruan gazeta spanjolle ... Read More

Lautaro Martinezin i fut në garë Barcelonën dhe Real Madridin

12/11/2020

Barcelona dhe Real Madrid në garë për Lautaro Martinezin. Ylli i Interit, Lautaro Martinez është i lidhur me kalimin të njëri nga dy gjigantët spanjoll, ... Read More

Sot fillon edicioni i ri i NBA, ja parashikimet finale

22/10/2019

Pritet që të ketë spektakël e një garë të vërtetë ku vështirë është edhe të përcaktohet favoriti i sivjetëm.  Ekspertët e New York Times, Harvey ... Read More

Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

06/08/2019

22:14 | 08/06/2019 Një skuadër tjetër ka hyrë në garë për Edin Dzekon. 33 vjeçari nga Bosnja, është rrugës për t’u larguar nga Roma këtë ... Read More

Zgjedhjet në veri, Policia me plan operativ për incidentet e mundshme

19/05/2019

Sot në katër komunat e veriut do të zhvillohen zgjedhjet për kryetarë. Në garë do të jenë tri subjekte politike, teksa dy prej tyre janë ... Read More

Gara për Këpucën e Artë – Ja si qëndrojnë statistikat

29/04/2019

Një garë e ashpër po zhvillohet për çmimin individual, ‘Këpuca e Artë’. Për dallim prej viteve të tjera, këtë vit është ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ... Read More

Milan kërkon transferimin e të ‘dëshpëruarit’ te Barcelona

26/04/2019

Milan po planifikon të hyjë seriozisht në garë për sulmuesin e Barcelonës, Malcom Reprezentuesi brazilian është i gatshëm të largohet nga ‘Camp Nou’, pas një ... Read More

Sensacioni i Evropës transferohet te Real Madrid

25/04/2019

Real Madrid është skuadra e radhës që ka hyrë në garë për talentin e Borussia Dortmund, Jadon Sancho. Zinedine Zidane me t’u rikthyer te Real ... Read More