Tag: fundit

Në shtëpinë e “Big Brother VIP”, sonte Bora Zemani ballafaqohet me Donaldin dhe Beatrixi

03/12/2021

Sot do të ketë një përballje interesante në Big Brother Albania Vip. Ditëve të fundit, emri i moderatores Bora Zemani ka qenë shumë i përfolur ... Read More

Bora Zemani e humbi Donaldin, por fitoi diçka shumë të madhe

02/12/2021

Ani pse humbi Donaldin, Bora Zemani fitoi diçka shumë të madhe. Ditët e fundit Bora-Donaldi-Beatrixa kanë qenë tre emrat më të komentuar dhe jo më ... Read More

Pse në Angli ka kaq shumë kabina telefonike kur tashmë të gjithë kanë celularë?

01/12/2021

Çdo kabinë prej së cilës janë kryer më shumë se 52 telefonata në vitin e fundit do të ruhet. Nqs dikush përmend kabina telefonike, menjëherë ... Read More

Arbana Osmani i dërgon mesazh Borës pasi Donaldi “e la” për Beatrix

01/12/2021

Një zhvillim i papritur ka ndodhur ditët e fundit në BBV. Donald Veshja, i cili i shprehu edhe njëherë dashurinë Bora Zemanit në fillim të ... Read More

Po përflitet për shkëndija mes saj dhe Donaldit, ja çfarë Beatrix i ka shkruar Borës përpara hyrjes në “Big Brother VIP”

29/11/2021

Kohët e fundit brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, flitet për afrimitetin mes Beatrixës dhe Donaldit.Shikime të kapura nga kamerat, përqafime të herëpashershme, ... Read More

Donaldi dhe Beatrixin përfundojnë në dush bashkë

29/11/2021

Ditët e fundit është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Afrimiteti i tyre ... Read More

Barcelona ia del me spektakël ndaj Villarealit

27/11/2021

Barcelona e Xavit vazhdon me fitore në La Liga, mposht Villarrealin në minutat e fundit. Barcelona ka shënuar fitore ndaj Villarreal si mysafir me rezultat ... Read More

Ribashkimi pas një dekade bëri bujë, pse po heshtin Flori Mumajesi dhe Soni Malaj (FOTO)

27/11/2021

Soni Malaj ka konfirmuar në heshtje përfundimin e lidhjes së saj të fundit publike, asaj me biznesmenin Klevi. Por kur kjo ndarje ishte kryefjalë e ... Read More

Tirana nuk ia del përballë Kukësit, pëson humbjen e parë në kampionat

22/11/2021

Pikërisht në ndeshjen e fundit të fazës së parë vjen humbja e parë e Tiranës kryesuese. Është Kukësi që e mposht 2-1 në “Loro Boriçi”. ... Read More

Pasi doli nga Big Brother, kështu çmallet me familjarët Kledi

22/11/2021

Kledi Hysa, është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia më e njohur, Big Brother Albania Vip. Ani pse në fillim është pëlqyer shumë ... Read More

Nuk do ta njihni Andrrën nga kilogramët e tepërt që ka shtuar

21/11/2021

Andrra nuk njihet me shtimin e kilogramëve. Andrra Destani në imazhet e fundit që ka publikuar shihet që ka shtuar shumë kilogramë. Ajo gjithmonë vazhdon ... Read More

Nuk humb kohë United, gjen zëvendësuesin e Pogba në Barcelonë

20/11/2021

Sipas zërave të fundit, United është i interesuar për nënshkrimin e mesfushorit të Barcelonës, Frenkie de Jong, i cili shihet si alternativa ideale për Pogba. ... Read More