Tag: fotografive

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

07/04/2021

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri. Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë ... Read More

Ja çfarë ka gatuar mbrëmë Anita për familjen e saj

11/03/2021

Bashkëshortja e ish-kryeministrit ka befasuar me postimin e fundit. Anita Haradinaj përmes fotografive të publikuara ka treguar se ka gatuar diçka special. Në profilin e ... Read More

Kjo është kontrata e konkurentëve të “Për’puthen”

31/01/2021

Publikohet kontrata e konkurrentëve të “Për’puthen”. Pas skandalit të fotografive të Beartit me Tean, ku kjo e fundit kishte dalë javën e kaluar si çift ... Read More

Kështu dukej Ariana 3 vjeçe, e njëjta është dhe sot

21/10/2020

Ariana 3 vjeçe, e njëjta dhe sot veç çka është rritur. Falë fotografive njerëzit i ruajnë momentet më të bukura që me kalimin e kohës ... Read More

Instagram-i heq postimet e dietave dhe kirurgjisë kozmetike

19/09/2019

Platforma për shpërndarjen e fotografive, Instagram, njoftoi se ka ndërmarrë masa më të rrepta për postimet që lidhen me prodhimet për humbjen e peshës dhe ... Read More

Ja pse Instagram po fsheh numrin e pëlqimeve, në vende të caktuara

19/07/2019

Gjigandi për ndarjen e fotografive, Instagram, ka filluar të fsheh numrin e pëlqimeve në foto dhe video të ndara nga përdoruesit, në vende të përzgjedhura. ... Read More

Instagram me një përditësim që do i gëzojë të gjithë

30/04/2019

Platforma e shpërndarjes së fotografive, Instagram është duke punuar në një përditësim të ri, që pritet të kontribuojë në përmirësimin e cilësisë së kësaj të ... Read More

Instagram po punon për fshehjen e materialeve të papërshtatshme

23/04/2019

Platforma e shpërndarjes së fotografive, Instagram është duke punuar në një përditësim të ri, që pritet ta përmirësojë cilësinë. Ky aplikacion më nuk do të ... Read More

Kështu u duk për ditëlindjen e 24-të Demi Rose

18/04/2019

Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Ajo numëron afro nëntë milionë ndjekës në Instagram, ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

16/04/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur. Policia dhe autoambulanca ka dal në ... Read More

E dashura e Lautaros merr vëmendjen në rrjetet sociale

25/03/2019

Bukuroshja argjentinase, Agustina Gandolfo, vazhdimisht po merr vëmendjen përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 151 ndjekës në Instagram, ku poston imazhe ... Read More

Instagram po e kopjon sistemin e koleksionit të fotografive të Pinterest

25/02/2019

Platforma e shpërndarjes së fotografive Instagram, po e huazon një ide tjetër nga Pinterest. TechChrunch raporton se rrjeti që është në pronësi të Facebook, ka ... Read More