Tag: Fotografitë

Leonora lë ‘gojëhapur’ me paraqitjen e fundit

15/05/2021

Leonora lë pa fjalë me paraqitjen e fundit. Leonora duket atraktive në fotografitë e reja, ku vjen me stil të viteve ’70. Këngëtarja e njohur ... Read More

Martohen Andi dhe Melisa, publikohen pamje nga momenti i kurorëzimit

19/04/2021

Andi dhe Melisa u martuan, publikohen edhe fotografitë. Ish-protagonsitët e programit “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, prej kohësh janë përfolur për një romancë të mundshme me ... Read More

‘Mama mia’, Arta ja qet fjalën meshkujve me fotografitë e fundit

28/03/2021

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj njihet për fotografitë provokuese që publikon në rrjetet sociale. Ajo çdo herë na befason me pamjen e saj. ... Read More

Modelja e famshme shfaqet e padepiluar, nxit debat

16/03/2021

Fotografitë e modeles kanë nxitur debat në publik Ajo njihet si një nga personazhet më të drejtpërdrejtë me publikun. Është fjala për modelen e famshme, ... Read More

Xhensila e Besi e qesin vajzën në borë, shikoni reagimin e saj

14/02/2021

Xhensila ndan fotografitë e ëmbla të vikendit me familje. Xhensila ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale. Xhensila Myrtezaj po viziton fshatin Voskopojë të Shqipërisë ... Read More

Blerona publikon pamje sapo ka dal nga dushi, nuk do ta njihni pa grim!

31/12/2020

Blerona Zeqirin jemi mësuar ta shohim vazhdimisht me makijazh në fotografitë që publikon. Së fundi në Instagram, ka postuar një video teksa zbulon produktet që ... Read More

Pas Mimozës, Seldi ndahet edhe nga e dashura e re, fshin të gjitha fotografië

05/12/2020

Seldi Qalliu fshin fotografitë me partneren e re dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale. Kanë kaluar vetëm dy muaj që kur këngëtari Seldi Qalliu ... Read More

Babai i shkoi në Hagë, Endriti e bën këtë ndryshim në Instagram

06/11/2020

Endrit Thaçi, djali i ish presidentit Hashim Thaçi, ka larguar pothuajse të gjitha fotografitë nga udhëtimet e tij jashtë vendit. Në llogarinë e tij në ... Read More

A e njihni politikanin në këtë imazh?

06/06/2020

Kohët e fundit është bërë një trend qe të publikohen fotografitë e vjetra. Artistë e madje edhe politikanë po ndajnë fotografi të cilat janë bërë ... Read More

Fadil Berisha: Kam gati një film për Shqipërinë, ja pse zgjodha pikturat e Besa Dautit për setin e Shën Valentinit

10/03/2020

Egla Xhemali – Të gjithë e njohim për punën me fotografitë dhe pasionin e pashtershëm për të bukurën. Që prej shumë vitesh është bashkëpunëtori i ... Read More

“I zhduk gjurmët”, Ledri pastron “Instagram”-in duke lënë vetëm një foto për 2020-ën

08/01/2020

Pas Dua Lipës, Ledri Vula ka fshirë të gjitha fotografitë nga profili i tij me mbi 1 milion ndjekës në “Instagram”, përveç njërës. Reperi Ledri ... Read More

Ushqimet që nuk duhet mbajtur në frigorifer

07/12/2019

Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet ... Read More