Tag: foto

Shpati do të “çmendet” kur ta sheh këtë foto të fejuarës së tij

18/01/2021

E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes. Siç dihet tashmë, këngëtari Shpat kasapi është fejuar dhe duket mjaftë i lumtur në ... Read More

Roberti i pikëlluar për vdekjen e nënës, publikon imazhin me prekës që ka në telefonin e tij

12/01/2021

Robert Berisha publikon një foto të nënës së tij bashkë me Reneen. Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet ... Read More

Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

10/01/2021

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj. Në qershor të vitit 2020, moderatorja Jonida Vokshi ... Read More

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

10/01/2021

Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto. Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën ... Read More

Ky vend quhet “qendra e universit”, shikoni çfarë ndodh aty

09/01/2021

19:13 | 8 Janar 2021 Vendi që shihni në foto është një nga vendet më të veçanta në botë i cili ka mahnitur shumë njerëz, ... Read More

Foto e rallë/ Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij në 2001 në Holandë

07/01/2021

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka postuar një foto në çift, e cila daton në janar të vitit 2001. Janar 2001 në Holandë: Para se të ... Read More

Nuk do t’i njihni Stupcat me këto foto me grim

27/12/2020

“Stupcat” postojnë një tjetër foto me grim, nuk do t’i njihni. Dyshja e Stupcave, Vedat Bajrami e Mensur Azemi, kanë publikuar një fotografi ku duken ... Read More

Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

26/12/2020

Arbana Osmani këtë javë postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se ... Read More

Fotoja super-seksi e Kejvinës, modelja pozon me të brendshme të kuqe transparente

26/12/2020

Kejvina Kthella ka postuar një foto tepër sensuale të saj në “Instagram”, që i ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në ... Read More

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

25/12/2020

Rudina Dembacaj ka uruar ndjekësit për Krishtlindje me disa foto familjare krah vajzës së saj, Viktorias dhe partnerit Mark Frrokut. Të tre ata kanë pozuar ... Read More

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Reagon për herë të parë moderatorja

24/12/2020

Një foto e moderatores Arbana Osmani me Xhemin mjaftoi që të lindnin thashetheme për një shtatëzani të mundshme të Xhemit. Arbana krahas fotos shkruante se ... Read More

Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

17/12/2020

Dalin foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës. Tri ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha ... Read More