Tag: folur

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

24/01/2021

Deputetja Rudina Hajdari, ka folur si rrallëherë  për jetën private dhe marrëdhënien në distancë me bashkëshortin e saj, i cili jeton në Amerikë. E ftuar ... Read More

Pasi shënoi golin e parë për Lazion, Muriqi vjen me këtë deklaratë

22/01/2021

Pas golit dhe ndeshjes së sotme me Lazion ndaj Parmas në Kupën e Italisë ka folur edhe sulmuesi Kosovës, Vedat Muriqi. Edhe pse mes spekulimeve ... Read More

Miley Cyrus flet hapur për seksualitetin e saj: Vajzat më tërheqin më shumë

20/01/2021

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Miley Cyrus ka folur hapur në lidhje me seksualitetin e saj, duke shpjeguar se ka me shumë kuptim për të kur ... Read More

Pa Hernandez dhe Calhanoglu, Pioli vjen me deklaratë të papritur para ndeshjes ndaj Cagliarit

17/01/2021

Trajneri i AC Milan, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ndaj Cagliarit. Stefano Pioli ka deklaruar se nuk është problem për Milanin, rezultimi pozitiv i ... Read More

Largimi i Messit? – Çka mund të përfitojë Dembele

16/01/2021

“Dembele mund të përfitojë nga largimi i Messit nga Barcelona” Legjenda e Blaugranas, Rivaldo – ka folur për francezin rregullisht dhe beson që ai do ... Read More

Ish-missi rrëfen tmerrin e tërmetit në fund të shtatzanisë: Kam zbritur shkallët që dridheshin…

05/01/2021

Afroviti Goge, e ftuar në “Ftesë në 5” ka folur rreth ardhjes në jetë të djalit të saj. Ajo u shpreh se lindja e djalit ... Read More

Sulmuesi i Milanit paralajmëron Juventusin

04/01/2021

Leao thotë se radhën e ka Juventusi. Rafael Leao, sulmues i Milanit, ka folur për Sky Sport pas fitores 2-0 të dielën kundër Beneventos. Ai ... Read More

Njihet si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit?

02/01/2021

I njohur si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit. Leonora Jakupi ka folur për herë të parë për partnerin e ... Read More

“Sfida më e vështirë që vazhdon të jetë ende ‘’, Juliana Pasha zbulon brengën që e mundon prej vitesh

28/12/2020

Këngëtarja Juliana Pasha ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe profesionale. E ftuar në “Tani mund të këndosh” tek “E Diela Shqiptare”, këngëtarja ... Read More

Pas humbjes, Lampard del me një deklaratë të papritur

26/12/2020

Lampard thotë se nuk bën paraqitje të mirë. Menaxheri i Chelsea, Frank Lampard, ka folur për humbjen që pësoi ekipi i tij ndaj Arsenalit në ... Read More

Jurgen Klopp flet për mungesat, tregon se a do të rikthehet Shaqiri

24/12/2020

Jurgen Klopp ka folur për mungesat në ekipin e tij. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka konfirmuar se Thiago Alcantara nuk do të rikthehet për ... Read More

Befason Tare: Muriqin e transferuam për ta zëvendësuar Caicedon

21/12/2020

Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare, ka folur për blerjen e re të klubit, Vedat Muriqin, dhe tregoi arsyen e blerjes së prizrenasit. Igli Tare ... Read More