Tag: fjalët

Juli sërish nuk ndalet, e bën me lot Sindin: Ajo largohet përfundimisht nga emisioni

15/04/2021

Fjalët e Julit bëjnë Sindin të qajë dhe të largohet nga emisioni. Që në fillim të kësaj puntate të Përputhen, Sindi është shfaqur shumë e ... Read More

Fjalët më të ëmbëla të Erxhinas për ditëlindjen e nënës

14/04/2021

Erxhina shkruan fjalët më të mira për ditëlindjen e nënës. Erxhina tashmë është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Ajo shumicën e kohës kalon ... Read More

Kështu e uron Lola Dautin për ditëlindjen 43-të

06/04/2021

Lola ka zgjedhur fjalët më të bukura për ditëlindjen e bashkëshortit. Ish-deputeti Daut Haradinaj me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush 43 vjet jetë. Me ... Read More

E dhimbshme: Këto janë fjalët e fundit të aktorit shqiptar para se të vdiste nga Covid-19

26/03/2021

Fjalët e fundit që Luran Ahmeti ia tha mikut të tij para se të vdiste nga COVID-19. Aktori i njohur, Luran Ahmeti ka vdekur sot ... Read More

E ardhmja e Dybalas, drejtuesit e Juventusit kanë marrë këtë vendim!

25/03/2021

Fjalët gjithmonë kanë peshë dhe në këtë rast, ato të Pavel Nedved, thënë për DAZN, e kanë bërë të qartë të ardhmen e Paulo Dybala. ... Read More

8 Marsi, Rudina Dembacaj surprizon të ëmën: Gëzuar për shpirtin luftarak

08/03/2021

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj i ka dedikuar së ëmës fjalët më të ndjerë me rastin e 8 Marsit. Rudina ka publikuar një foto ku ... Read More

Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

05/03/2021

Ermali zgjedh fjalët më të bukura për Amin me rastin e ditëlindjes. Ermali i bëri urim të veçantë Amit. Amarda Toska me këtë rast feston ... Read More

Ermali zgjedh fjalët më të ëmbëla për ta uruar djalin

28/02/2021

Ermal Fejzullahu i uron djalit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla. Këngëtari i ka uruar ditëlindjen djalit në rrjete sociale. Arti quhet djali i madh ... Read More

Më në fund Andi dhe Melisa konfirmojnë lidhjen, publikojnë video së bashku

18/02/2021

I mbajnë fjalët, Andi del në takim me Melisën. Me publikimet e tyre, kanë arritur që të trullosnin mendjen e të gjithëve. Ishte Andi ai ... Read More

Tuchel në Chelsea, këto janë fjalët e para të tij

26/01/2021

Fjalët e para të Tuchel si trajner i Chelseat. Tashmë është zyrtare. Thomas Tuchel është emëruar trajneri i “Bluve të Londrës”, pas shkarkimit të Frank ... Read More

Messi- PSG, vjen lajmi i papritur

04/12/2020

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimësie. Fjalët e Neymarit për Messin rindezën papritur thashethemet e merkatos në boshtin Barcelona-Paris. Përshtypja është se do ... Read More

Këto janë falët e Muharrem Sahitit para ndeshjes Kosovë – Moldavi

17/11/2020

Fjalët e Muharrem Sahitit para ndeshjes Kosovë – Moldavi. Zëdhënësi i Bernard Challandes, Muharrem Sahiti, është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes Kosovë – ... Read More