Tag: fjala

Remzia ‘sfidon’ vajzat e reja, mahnit me pamjen e fundit

01/04/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

Remzia e shpreh hapur simpatinë që ka për Gëzimen

17/03/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

Engji shfaqet joshëse, bluza i zbulon më shumë se ç’duhet

15/03/2021

Engji shfaqet joshëse. Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë. Ajo brenda një periudhe të shkurtër ... Read More

Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

08/03/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Qëndresa e Labit e veshur e tëra në të zeza, po duket si zonjë e rëndë

24/02/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Qëndresa e Labit bëhet gai për të dal, kaq me stil po duket

22/02/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Qëndresa me grim të lehtë, por po duket më e bukur se asnjëherë më parë

15/02/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Një nuse si Qëndresa, kështu e uron kunatin për ditëlindje

12/02/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Pas lindjes së vajzës, Learta merr vendimin e papritur

12/02/2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Është fjala për renë e Shyhrete Behlulit, Leartën, përcjell ORAinfo. Learta është shumë ... Read More

E grimosur lehtë, Remiza po duket person tjetër në imazhin e fundit!

11/02/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

Remzija publikon foto kur ishte nuse, pyet fansat kush është mashkulli qe po e perqafon

05/02/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u ... Read More

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

13/01/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More