Tag: festuar

Kiara Tito feston ditëlindjen, por në festë i pranishëm dhe… Butrinti

19/01/2021

Moderatorja Kiara Tito ka festuar mbrëmë 25-vjetorin e saj, teksa ka oragnizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë dhe njerëzit e saj më të dashur. ... Read More

Pamje nga festa gjigante, Fjolla Morina dedikim plot ndjenjë partneri për 30-vjetor: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!

17/01/2021

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla, ka festuar sot 30-vjetorin. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila ka zbuluar në rrjete sociale pamje nga ... Read More

Befason Roberti, e pyet Nore: A je pishman që jemi nda?

02/01/2021

Roberti e ka një pyetje të veçantë për ish bashkëshorten e tij Për te festuar ardhjen e Vitit të Ri, 2021, Robert dhe Pastris Berisha ... Read More

Milan merr lajmin e mirë para Vitit të Ri

30/12/2020

Kjaer kthehet në stërvitje me Milan. Simon Kjaer e ka festuar sot kthimin në stërvitje me Milan për herë të parë prej që u lëndua ... Read More

Renato Mekolli feston ditëlindjen, zbulohet surpriza e partneres

20/11/2020

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ai ka mbushur 38-vjeç dhe në këtë ditë të veçantë për Mekollin ... Read More

Niko Peleshi feston 50-vjetorin, e bija i bën urimin e ndjerë

11/11/2020

Ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi ka festuar sot 50 vjetorin e lindjes.E bija, Aleksia i ka bërë një dedikim të veçantë të atit. Përmes një ... Read More

Tahiri feston sot ditëlindjen, poston videon e veçantë ku dhia ‘i kafshon’ veshin

30/10/2020

Sot është një ditë e veçantë për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahir. Ai ka festuar sot ditëlindjen e tij të 41-të dhe nuk kish se ... Read More

Ramush Haradinaj si nuk e kemi parë kurrë/ Puthje dhe lule për bashkëshorten e tij

13/10/2020

Anita Haradinaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj, duke marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Natyrisht që nuk kishte sesi ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Dj Geek feston ditëlindjen, dalin pamje nga festa surprizë dhe dhurata e veçantë e Dafina Zeqirit

10/09/2020

Dj Geek ka festuar ditën e sotme ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte një festë surprizë, pjesë e ... Read More

Flori Mumajesi i zhgënjyer: Të lumturojnë për ditëlindje e më pas të shkelin çdo ditë të jetës

24/08/2020

Këngëtari Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 38-të. Pavarësisht urimeve të shumta nga kolegët dhe miqtë që këngëtari mori, ai ... Read More

FOTOT/ Çifti nuk fshihet më, puthje e përqafime nën objektivin e kamerave. Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin e saj

18/07/2020

Popi festë surprizë për ditëlindjen e 22-të të partneres së tij – Arilena Ara ka festuar ditëlindjen e saj të 22. Këngëtarja është surprizuar nga ... Read More