Tag: festën

Edhe Arta Nitaj uron për festën e Fitër Bajramit

13/05/2021

Bukuroshja ka ndarë imazhin ku uroi festën. Ajo është njëra prej femrave që pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Arta është mjaft aktive në rrjete sociale ... Read More

Era Istrefi befason për Bajram me këtë veshje

13/05/2021

Era Istrefi me veshje interesante për Bajram. Nuk ka munguar as urimi nga Era Istrefi për festën e Fitër Bajramit. Era Istrefi është një nga ... Read More

Zbulohet: Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

12/05/2021

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna ... Read More

Dalin pamje nga festa e Interit në Milano

02/05/2021

Pamje nga festa e Interit në Milano. Interi ka nisur festën dhe sonte do të jetë një natë e gjatë në Milano. Zikaltrit u shpallët ... Read More

Një hap larg titullit, Interi nis festën

01/05/2021

Interi nis festën Interi filloi festën e Scudetto-s në dhomat e zhveshjes së Stadio Scida pas fitores së tyre 2-0 ndaj Croton dhe madje edhe ... Read More

Moderatorja kosovare shfaqet hot në fotografitë e fundit

09/03/2021

Kaq “hot” se keni parë Festën Moderatorja e “Express Rozë” po vazhdon ta bombardojë Instagramin me foto të nxehta Festa Qoqaj përsëri ka postuar foto ... Read More

Cristiano Ronaldo uron Krishtlindjet me këtë imazh

24/12/2020

Një prej futbollistëve më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo ka uruar festën e Krishtlindjeve Ronaldo ka zgjedhur llogarinë e tij në Tëitter e Instagram ... Read More

Rita e bën një veprim të papritur për 28 Nëntor

28/11/2020

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar 28 Nëntorin me disa fotografi në Instagram, shkruan Express ... Read More

Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë shokun, ky do paguajë gjobën e Ijes

23/11/2020

Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezulloi dhe gjashtë efektivë policie për moskryerje të ... Read More

Tirana “vishet” bardheblu, kryeqyteti “zbukurohet” për titullin kampion

29/07/2020

Nuk do të ketë tifozë në festën e titullit kampion, thjesht një ceremoni zyrtare nga ana e FSHF-ës. Mirëpo, kryeqyteti nuk mund të qëndroj kurrsesi ... Read More

Keni probleme me MILINGONAT? Ka disa zgjidhje shumë efikase për të larguar ato

02/07/2020

Aktualisht, këta mysafirët të bezdisshëm mund të kenë filluar festën në shtëpinë tuaj. Ju përpiqeni t’i zhdukni një nga një këto insekte të vogla por ... Read More

Rudina Hajdari uron të bijën për 1 qershor: Jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë

01/06/2020

Deputetja Rudina Hajdari iu uron festën e “1 Qershorit” të gjithë fëmijëve.Hajdari publikon në “Facebook” një foto të ëmbël me të bijën, ku shfaqen të ... Read More