Tag: Fero

Arbenita harron që është nënë, ekspozon pjesën intime

16/01/2022

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të kërkuara të momenit. Që kur ajo u lidh me reperin, Fero, lidhja e saj është komentuar nga ... Read More

Fero reagon për herë të parë pas incidentit me producentin Jetmir Agaj, publikon faktet që nxitën sherrin mes tyre

01/11/2021

Reperi shqiptar Fero ka treguar versionin e tij për incidentin e ndodhur me menaxherin dhe producentin e njohur, Jetmir Agaj. Pasi kaloi 48 orë në ... Read More

Arbenita Ismajli ‘thyen heshtjen’, reagon pas arrestimit të Feros

31/10/2021

Reperi i njohur, Fero dy ditë më parë u përfshi në një konflikt me producentin dhe menaxherin e njohur, Jetmir Agaj. Fero bashkë me truprojën ... Read More

Arrestohet Fero

29/10/2021

Fero vetdorëzohet në Polici. Reperi i njohur, Feronit Shabani i njohur më së miri me emrin artistik, Fero, është vetëdorëzuar në Policinë e Kosovës pasi ... Read More

Reperi i njohur shqiptar dhe truproja e tij shpallen në kërkim nga policia, sulmuan në studion e tij producentin

29/10/2021

Reperi kosovar, Feronit Shabani- FERO bashkë me truprojën e tij dyshohet që kanë sulmuar sot në studion e tij producentin Jetmir Agaj. Burime nga policia ... Read More

Arbenita “bella” e Feros

25/10/2021

Fero sapo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Bella”, në videoklipin e së cilës protagoniste është vetë gruaja e tij, Arbenita ... Read More

Lindja e vajzës nuk ia ka lënë shenjë, kështu e tregon belin e hollë Arbenita

16/10/2021

Arbenita Ismajli, është modelja kosovare e cila është në lidhje me rep-artisin, Fero. Lidhja e tyre është përfolur që një kohë të gjatë, madje disa ... Read More

Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita

20/09/2021

Çifti shumë përfolur nga  publiku, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 prill. Modelja  bukuroshe Arbenita solli në jetë ... Read More

Fero dhe Arbenita janë ndarë, bëjnë një veprim të papritur pas pushimeve luksoze

20/09/2021

Drama Fero e Arbenita, dyshja heqin njëri-tjetrin nga Instagrami Nuk është hera e parë që Arbenita dhe Fero përmes rrjeteve sociale bëjnë drama. Edhe pse ... Read More

Arbenita ekspozon trupin pas lindjes, në këtë gjendje duket

16/07/2021

Çifti i njohur, Arbenita Ismalji dhe Fero, u bë prindër për herë të parë vetëm pak javë më parë. Modelja bukuroshe solli në jetë një ... Read More

Për herë të parë Fero feston ditëlindjen si baba, Arbenita i bën dedikimin më të bukur

08/07/2021

Fero feston për herë të parë ditëlindjen si baba, Arbenita i bën dedikimin më të bukur. Ditën e sotme, reperi Feronit Shabani i njohur si ... Read More

Fero një baba i përkushtuar, kështu po kujdeset për vajzën e tij

21/06/2021

Fero ndan momente të bukura me të bijën Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli në prill të këtij viti janë bërë prindër të një vajze. ... Read More