Tag: femrat

Loredana e dërgon Hanën në lodra,por gjithë vëmendjen merr ky detaj

21/11/2021

Loredana Zefi, është njëra nga femrat më të komentuara të show-bizzit. Që nga përhapja e lajmit se ajo është në lidhje me reperin e njohur, ... Read More

Leonora Jakupi ‘perëndeshë e bukurisë’ – shkëlqen në paraqitjen e saj të fundit

28/10/2021

Leonora Jakupi, ndër femrat më të bukura në trojet shqiptare. Pavarsisht kalimit të viteve, ajo vazhdon të mahnisë publikun me bukurinë e saj, përcjell ORAinfo. ... Read More

Kjo është fytyra e vërtetë e Sarës pa pikë grimi

17/10/2021

Sara Hoxha, po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të ndjekura në instagram. Ajo, u bë e njohur edhe më shumë që kur konfirmoi ... Read More

Lola do ta ‘çmend’ Dautin me këtë stil, duket kaq e bukur

12/10/2021

Lola Haradinaj e veçantë, bukuria e saj ‘vret’. Lola Haradinaj shquhet si njëra nga femrat më elegante. Bukuroshja gjithmonë merr vëmendje me stilin e saj ... Read More

Oriola Marashi rrëmben vëmendjen si imazh i markës së famshme Guess (Foto)

04/10/2021

Ish-modelja e “Icon Agency”, Oriola Marashi është një ndër femrat më të kometuara në rrjetet sociale. Oriola Marashi prej vitesh është bërë pjesë e markës ... Read More

Në javëte fundit të shtatzanisë, shikoni se si Marinës i vizatohet barku në fustan të bardhë

02/10/2021

Marina Vjollcës i vizatohet barku në fustan të bardhë. Marina është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Bukuroshja bionde merr përherë vëmendje ... Read More

Nuk përmbahet Morena, zhvishet pothuajse e tëra

22/09/2021

Morena Taraku, po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara. Ajo jetën e saj po e vazhdon në Turqi, por që gjithmonë me ... Read More

Lum ai që e ka nafakë Adrolën – shikoni se si duket në këtë foto modelja shqiptare

18/09/2021

Adrola Dushi, femër fatale Po konsiderohet të jetë një nga femrat më të bukura shqiptare, madje edhe më të përfolurat mes modelesh e misesh. Kjo ... Read More

Luana bëhet si “luaneshë”, çmend të gjithë me fustanin ngjyrë vjollce

09/09/2021

Luana Vjollca, është njëra nga femrat më tërheqëse e show-bizzit shqiptar. Ajo, tani është duke i shijuar pushimet , pasi po përgatitet për projektet e ... Read More

Nuk do të iu besoni syve, kështu dukej Nora vite më parë

08/09/2021

Ajo padyshim është njëra nga femrat më të komentuara. Nora Istrefi, është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura të ekranit shqiptar. ... Read More

Lum Besi që e ka, Xhensila shkëlqen në paraqitjen e fundit

08/08/2021

Ajo cilësohet si njëra nga femrat më tërheqëse në show-bizin shqiptar. Xhensila Myrtezaj, ka ditur gjithmonë që me stilin e saj herë të thjeshtë e ... Read More

Xhensila poston foto me make-up, kjo është fytyra e saj e vërtetë

07/08/2021

Xhensila Myretezaj, cilësohet si njëra nga femrat më të bukur në show-bizzin shqiptar. Ndonëse, është pjesë e skenës dhe botës së vip-ave, ajo nuk e ... Read More