Tag: familjar

Sot feston ditëlindjen Gold AG, kaq vite ka mbushur

28/07/2021

Gold AG sot feston ditëlindjen e 35-të, ndan imazhin e bukur familjar pranë nënës, bashkëshortes dhe djalit. Reperi sot ka ditëlindjen. Gold AG, ka lindur ... Read More

Pas publikoi lidhjen me afrikanin, Adriana Matoshi publikon portretin familjar me katër fëmijët e saj

07/11/2020

Adriana Matoshi publikon portretin familjar me katër fëmijët e saj. Ka javë që Adriana Matoshi po qëndron në fokus të mediave rozë. E krejt kjo ... Read More

Portreti më i bukur familjar nga Blero

06/11/2020

Blero vjen me portretin më të bukur familjar. Blero ka publikuar një imazh familjar në rrjete sociale. Këngëtari i mirënjohur shqiptar Blero i cili është ... Read More

Ju duhet t’i hidhni vetëm dy pika ne vesh dhe dëgjimi juaj do të rikthehet

02/09/2019

Të gjithë njohim dike ose e kemi familjar ose te afërm ose koleg pune qe vuan nga problemet me veshët.Problemet e dëgjimit kryesisht shfaqen për ... Read More

Familjari i punëtorit që humbi jetën nën gërmadhat e ish-hotelit në Mitrovicë, fajëson Kuvendin e Kosovës

23/04/2019

Lavdim Behrami, familjar i 27 vjeçarit Visar Behrami që humbi jetën mbrëmë derisa po punonte, ka fajësuar institucionet të cilat nuk nxjerrin ligje të duhura ... Read More

Kështu po duken emrat e njohur të estradës në ahengun familjar të Remzie Osmanit 

07/04/2019

Kështu po duken emrat e njohur të estradës në ahengun familjar të Remzie Osmanit  Remzie Osmani ka mbledhur kolegë nga estrada për t'iu bashkuar ahengut ... Read More

Ky ishte ahengu i fundit ku Shkurta e Shyhreti ishin bashkë në një kënaxheq

28/03/2019

Mbrëmë Shkurte Fejza mbajti një ahëng familjar, mjaft glamuroz ku morën pjesë një numër i madh i këngëtarëve të estradës, por jo edhe kushërina e ... Read More

Dua Lipa befason babain Dukagjinin për ditëlindje

02/03/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po përjeton një gëzim familjar – babai i saj festoi ditëlindjen. Festa u bë në mesin e miqve ... Read More

‘Babi Jem Supermen’ me shikueshmëri të lartë

26/02/2019

Shou më i ri familjar, ‘Babi jem Supermen’, qysh në transmetimin e episodeve të para, arriti sukses edhe u bë pjesë e shumë familjeve në ... Read More

Samsung përdor #10yearschallenge për të reklamuar telefonin e tyre të palosshëm

19/01/2019

Nëse jeni përdorues i rregullt i mediave sociale, ndoshta keni hasur në miq dhe familjar duke postuar një pamje të vetes prej dhjetë vjetësh më ... Read More