Tag: errët

Shfaqet dhelpra e zezë

15/06/2020

Në pamje të parë kjo kafshë e errët mund të ngatërrohet me një qen, por krijesa misterioze në fakt është një dhelpër e rrallë e ... Read More

Toka ka flokë nga materia e errët

05/06/2020

Nga Toka dalin “tufa” të gjata të materies së errët, thonë hulumtimet e fundit. Materia e errët është një substancë e padukshme misterioze, që përbën ... Read More

A keni njolla të errëta nën sqetulla? Provoni këto produkte natyrale

15/08/2019

Nën sqetullat më ngjyrë të errët janë gjëja më e bezsdisshme që një femër mund të përjetojë. Disa nga shkaqet më të shpeshta të këtyre ... Read More

Lajm i mirë për përdoruesit e ‘Samsung’-ut, kjo është veçoria e sjellë në Google Chrome

21/04/2019

Google është afër plasimit të modalitetit të errët për shfletuesin ‘Chrome’ tek përdoruesit e ‘Android’, sipas raporteve të fundit. Sipas raportit, modaliteti i errët është ... Read More

Bebe Rexha zbulon anën e errët të industrisë së muzikës

06/04/2019

Bebe Rexha ka folur për anën e errët të industrisë së muzikës, e cila e la atë në ankth e depresion pasi incizoi këngën e ... Read More

“Kam luftu gjithë këto vjet”, Fifi flet për periudhën e errët të jetës së saj

05/04/2019

“Kam luftu gjithë këto vjet”, Fifi flet për periudhën e errët të jetës së saj Këngëtarja, Fifi ka folur për një periudhë të errët të ... Read More

Aplikacioni Slack mundëson errësimin e ekraneve në të gjitha telefonat (Foto)

12/03/2019

Shfrytëzuesit e telefonave të zgjuar, nuk e kanë problem të shikojnë në një ekran të errët, vetëm që bateria t’ju zgjatë sa më shumë. Mirëpo, ... Read More

Zgjidhni një sy dhe mësoni sekrete të fshehura për personalitetin tuaj

04/03/2019

Nënndërgjegjja jonë është një vend shumë i errët që kërkon vite dhe vite të psikanalizës për t’u kuptuar Mund të zbulojë frikën tonë më të ... Read More

Nicki Minaj sulmon Drake dhe Cardi B në videoklipin e ri?

02/02/2019

Mbretëresha e repit i ka kënduar mbretërisë së errët të saj në botën e hip hopit. Klipi i xhiruar nga Mike Ho e shfaq ekstravagante ... Read More

“Ka filluar të bëhet nxehtë këtu”: Anija hapësinore kineze përditësoi llogarinë në rrjetin social, para se të pushojë për disa ditë (Foto)

08/01/2019

Anija hapësinore kineze, që ka nisur eksplorimin në pjesën e errët të hënës, e ka përditësuar llogarinë në rrjetin social, për t’i njoftuar njerëzit në ... Read More

Anija hapësinore kineze që lëvizë deri me 200 kmh, ka filluar eksplorimin e anës së errët të hënës (Foto)

04/01/2019

Pas aterrimit të suksesshëm në pjesën e errët hënës, anija hapësinore kineze ka nisur eksplorimin e sipërfaqes së butë, të fqinjit tonë më të afërt ... Read More