Tag: Enca

Fejohet Enca? Ky detaj thotë shumë

08/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë aktive në Instagram. Enca është një ndër këngëtaret më të dëshiruara nga meshkujt për shkak të ... Read More

Motra e Encës ‘shokon’ ndjekësit me ndryshimin drastik në pamje, po duket krejt tjetër person

01/12/2020

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale ... Read More

Djema bëhuni gati, Enca po kërkon burrë

22/11/2020

Enca bën deklaratën e papritur, “Dua burrë dhe miq të rinj”. Këngëtarja e dashur nga shqiptarët Enca Haxhia, vazhdon të merr vëmendje nga fansat me ... Read More

Befason motra e Encës, për herë të parë publikon një foto të tillë

10/11/2020

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale ... Read More

Enca operohet pas thyerjes së këmbës/ Këngëtarja poston foto dhe ndan detaje me fansat

13/10/2020

 Pak javë më parë, këngëtarja e njohur, Enca tregoi se pas një incidenti i ishte nënshtruar një ndërhyrjeje në këmbë dhe se tani ndodhej në ... Read More

Kush e shoqëroi Encën gjatë pushimeve në Turqi? Ja çfarë thotë këngëtarja

05/09/2020

Këngëtarja Enca Haxhia u largua nga zhurma e Tiranës, për të pushuar disa ditë në një resort luksoz në Belek, Turqi. Ajo është gjithmonë aktive ... Read More

Foto/ E akuzuan për silikon, Enca Haxhia u kthehet ndjekësve: Gene të mira dhe e bekuar nga Zoti

20/05/2020

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet që gjithmonë rrëmben vëmendje me anë të fotove apo video-ve provokuese që poston në rrjetet sociale. Mirëpo, nuk ... Read More

Video/ Enca publikon video duke bërë Twerk, i kthehen ndjekësit: Ndale veten se është Ramazan

25/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër emrat më të përfolur në media, për shkak të fotove apo video-ve provokuese që poston në rrjetet sociale. Së ... Read More

Enca Haxhia heq dorë nga fotot provokuese, mbërthehet deri në grykë: Po shkoj te vjehrra

22/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Këngëtarja është pyetur gjithmonë për statusin e saj, por është ... Read More

“Kaq dua nga jeta tani”, ja çfarë i mungon Encës gjatë këtyre ditëve izolimi

08/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia duket se gjatë këtyre ditëve në izolim, si masë kjo e ndërmarrë për shkak të përhapjes së COVID-19, po i mungojnë pushimet ... Read More

Enca provokon nga karantina/ Këngëtarja nxjerr të pasmet dhe gjoksin

06/04/2020

Enca ka vendosur që të ngre temperaturat në këto ditë izolimi. Edhe pse në karantinë, ajo ka përfituar nga rasti për të shkrepur disa foto ... Read More

Enca pa komplekse përpara publikut: Nuk pi cigare normale, pi nga ato të tjerat

04/04/2020

Enca, një personazh mjaft i hapur dhe plot humor ka qenë këtë të shtunë në një lidhje direkte në skype me autoren dhe moderatoren Dojna ... Read More