Tag: emocion

Emocion dhe frikë… Nga Rudina Xhunga tek Ermal Mamaqi, VIP-at shqiptarë shoqërojnë fëmijët në ditën e parë të shkollës

14/09/2020

Emocion, ankth dhe pasiguri, por gëzim… Sot nisi viti i ri shkollor 2020-2021, ku rreth 480 mijë nxënës u ulën në bankat e shkollës, në ... Read More

4 mënyra natyrale si të largoni rrudhat nga fytyra

22/07/2020

Sa herë që qeshni, shprehni një emocion apo qëndroni shumë në diell një vijëzim i ri shtohet në fytyrën tuaj. Ky proces është sa natyral ... Read More

Shenjat e horoskopit që kanë fat në dashuri

21/12/2019

Dashuria nuk është vetëm një emocion, është një eksperiencë e jetës. Dy njerëz bëhen bashkë për të gëzuar një eksperiencë të lidhjes, përkushtimit dhe pasionit. ... Read More

Këto gabime i bëjnë gratë para lindjes

23/09/2019

Të bëhesh nënë është ndjenjë shumë e veçantë. Është emocion dhe përvojë e re e cila i ndryshon jetën një gruaje përgjithmonëSipas mjekëve, nënat duhet ... Read More

Si të përballeni me hidhërimin?

25/04/2019

Mllefi është një emocion i fortë. Mund të ketë rezultate destruktive edhe për ju edhe për ata që i doni. Mllefi i pakontrolluar mund të ... Read More

Emocione në prag të ‘Eurovisionit’, Aurela ka një mesazh për Jonidën

23/04/2019

Aurela Gaçe e ka kujtuar me emocion paraqitjen e saj në "Eurovision". Aurela Gaçe përmes një postimi në Instagram, ka folur rreth eksperiencës në “Eurovision”, ... Read More

Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë

14/04/2019

Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë Adelina Tahiri ka folur me emocion për ndjenjën e të ... Read More

Dhjetë gjërat që i mësuam nga El Clasico e fundit – Yjet, dështimet, rezervat e parëndësishme dhe gjyqtari

07/02/2019

Një Clasico ndryshe, shumë më ndryshe nga të tjerat, ku loja kishte më pak emocion, pasi dyshja që ka bërë histori në dekadën e fundit, ... Read More