Tag: ëmbël

Momenti i ëmbël i Arianës me Ermalin

06/04/2021

Ermali në një moment të ëmbël me Arianën. Ermalin dhe Arianën nuk po e ndal as virusi. Çifti gjithmonë shetiten në vende të ndryshme, duke ... Read More

Në pritje të ëmbël, ja si është gjendja shëndetësore e Almeda Abazit pas infektimit me Covid-19

02/04/2021

Aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Së fundmi ajo ... Read More

Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë

27/03/2021

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është në një pritje të ëmbël. Atë e shohim çdo javë në ekran, mirëpo askush nuk e ka vënë re ... Read More

“Ajo është më në fund këtu”, Eliona Pitarka sjell në jetë vogëlushen

22/03/2021

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka është bërë sot nënë për herë të parë. Dhe këtë lajm të bukur ... Read More

Në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj jep lajmin e madh

16/03/2021

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura të publikut. Prindërit e Ajkës duket se janë ... Read More

Ledri shtrihet me vajzën për të fjetur, kaq e ëmbël është ajo ju “shkrinë”

14/03/2021

Ledrin nga shtrati ndan foton e ëmbël me të bijën. Ledri dhe Sara shihen si ndër çiftet më të lumtura. Që nga dita kur janë ... Read More

“Familja jonë po shtohet”, blogerja shqiptare jep lajmin e ëmbël: Nënë për herë të tretë

28/02/2021

Vjosa Muriqi, blogerja shqiptare ka ndarë një lajm shumë të ëmbël me ndjekësit në rrjetin e saj social Instagram. Ajo ka bërë të ditur se ... Read More

Pasi iu publikua fotoja shtatzënë, vjen reagimi i papritur i Arbenitës

20/02/2021

Arbenita Ismajli reagon pas lajmit se është në pritje të ëmbël. Çifti shumë i dashur për publikun, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti ... Read More

Jehona Dreshja ja qet ‘flakën’ Instagramit me imazhet e fundit

05/02/2021

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Jo më pak e ... Read More

Në pritje të ëmbël, Eliona Pitarka prezanton për herë të parë partnerin

04/02/2021

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.  Aktorja zbuloi në rrjetet sociale se është në pritje ... Read More

Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

17/01/2021

Kështu e quan djalin e saj Adelina Ismaili Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit . Adelina Ismaili është mjaft aktive në ... Read More

Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

10/01/2021

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj. Në qershor të vitit 2020, moderatorja Jonida Vokshi ... Read More