Tag: elita

Elita humb tulat, bie në peshë

15/11/2021

Elita ka humbur shumë kilogramë, duket ndryshe. Elita Rudi gjithmonë i kushton rëndësi të madhe pamjes së jashtme. Ajo me përkushtimin që ka, në çdo ... Read More

“Gjiko të ka tradhtuar me mua”, vjen reagimi i papritur i Elita Rudit kur lexon mesazhin publikisht

15/11/2021

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të preferuar të showbizit shqiptar. Ata janë njëherazi dhe shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë ... Read More

Nëna e Elita Rudit sfidon me bukuri dy vajzat e saj, ky detaj bie në sy

11/11/2021

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj ... Read More

E tepron Elita, kaq shkurt e provokuese është veshur për të dal në qytet

10/11/2021

Moderatojra e njohur kosovare, Elita Rudi është njëra ndër mamatë vip më aktive në rrjetet sociale. Përderisa shumica e mamave të njohura tentojnë t’i mbajnë ... Read More

Me këtë veshje Elita do ta lë pa fjalë Gjikon

08/11/2021

Elita Rudin, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive. Që kur e kuptoi se ajo është në pritje të fëmijës së dytë, ... Read More

Elita Rudi poston foto të vajzës, shikoni sa e ëmbël që është

06/11/2021

Elita Rudi poston foto me vajzën. Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo tash e disa vite iu është ... Read More

Lum Gjiko që e ka një grua si Elita!

05/11/2021

Elita Rudi rrezaton në foton e fundit. Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo tashmë është bërë nënë për ... Read More

Elita poston video ‘cute’ me Zërin

04/11/2021

Elita Rudi është njëra ndër mamatë vip më aktive në rrjetet sociale. Përderisa shumica e mamave të njohura tentojnë t’i mbajnë fëmijët e tyre larg ... Read More

Një nënë e kujdesëshme si Elita, kështu e ushqen djalin

04/11/2021

Kështu ushqehet djali i Elita Rudit. Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo tashmë iu është përkushtuar familjes së ... Read More

Xheloze për ish-të dashurat e Gjikos? Befason Elita, tregon nëse ka takuar ndonjërën prej tyre

01/11/2021

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një prej çifteve më të dashura nga publiku. Si pasojë, ata kanë edhe shumë ndjekës në Instagram, prandaj ... Read More

Pyetet a i ka takuar Elita Rudi ish të dashurën e Gjikos? Moderatorja jep përgjigjen që askush s’e priste

01/11/2021

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka pranuar pyetje nga më të ndryshmet nga ndjekësit e saj ... Read More

Elita ia kënaq zemrën vjehrrës me këtë grim, duket nusja më e bukur

25/10/2021

Elita zbulon grimin më të mirë të këtij viti. Elita shumë herë e dëshmon që ka një shije që rrall kush e ka. Moderatorja në ... Read More