Tag: Egli

Paskemi dasmë, Olsi dhe Egli vendosin datën e martesës

20/12/2021

Olsi Bylyku i ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E diell” ka zbuluar se ai dhe Egli kanë menduar të bëjnë një dasmë duke treguar edhe ... Read More

Shtatzënë për herë të parë? Reagon partnerja e Olsi Bylykut

28/10/2021

Egli Tako, partnerja e Olsi Bylykut, ka zbuluar se një ndër pyetjet më të shpeshta që i bëhet në rrjete sociale është “Kur do të ... Read More

Nga planet për martesë deri te lidhja me familjen, Olsi Bylyku i rrëfen të gjitha

28/09/2021

Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli Tako. Olsi zbuloi se bashkëmoshatarët e kanë paragjykuar që në një moshë të ... Read More

Nga dashuria që ka për Olsin tek planet për t’u bërë mama, Egli rrëfehet pa dorashka

03/08/2021

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një nga çiftet më simpatik të showbizit. Ata kanë disa vite të dashuruar dhe lidhja e tyre tashmë është ... Read More

Olsi Bylyku tregon xhelozinë e partneres për modelen në klip: Ishte shumë e bukur, Eglit i iku truri

03/07/2020

Aktori i dashur për publikun Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar në shoëbiz. I ftuar në emisionin ... Read More

Olsi rrethohet nga vajzat në jaht, ja reagimi i partneres së tij (Video)

30/06/2020

Aktori Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar. Dyshja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ... Read More