Tag: Eduard

Punonjësit fatlumë: Marrin 10 milionë dollarë shpërblim për festat e fundvitit

11/12/2019

Pronari i një firme për pasuritë e paluajtshme me qendër në Baltimore, Eduard St. John, ka vendosur të surprizojë punonjësit e tij në mënyrën më ... Read More

Fleckenstein dhe Kukan, letër të hapur shqiptarëve

13/05/2019

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein, në bashkëpunim me Eduard Kukan, nga partitë e djathta evropiane, të shqetësuar për ngjarjet e fundit të ... Read More

Binjakët shqiptarë që po ‘çmendin’ drejtësinë italiane: Kryen qindra vjedhje, por të lirë

26/01/2019

Autoritetet italiane kanë liruar binjakët shqiptarë, Eduard dhe Edmond Trushi, të cilët mbaheshin në qeli për vjedhjen e disa banesave. Vetëm njëri prej tyre akuzohet, ... Read More

Eurodeputetët në Shkup, pas “Dialogut Zhan Mone” paralajmërojnë një takim të dytë në të ardhmen

20/09/2018

20 Shtator 2018 / 10:55 Eurodeputetët, Eduard Kukan dhe Knut Flekenshtajn vlerësuan se takimi i përfaqësuesve të të gjitha partive politike më 17 dhe 18 ... Read More