Tag: dytë

Në një mujorin e lindjes, Elita sjell imazhin me të ëmbël me Botën

03/04/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

Andrra del për shetitje me djem, ku është Sinani?

02/04/2021

Andrra Destani ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë. Këtë ndjenjë pozitive ajo po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit ... Read More

Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë

02/04/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

Gazeta spanjolle ‘nënçmon’ Kosovën, ky është titulli i artikullit për triumfin e tyre

31/03/2021

Gazeta spanjolle ‘nënçmon’ Kosovën. Kosova sonte zhvilloi duelin e dytë të grupit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”, ku u mposht me ... Read More

Formacionet zyrtare: Kosova luan për një rezultat pozitiv kundër Spanjës

31/03/2021

Kosova e luan sonte ndeshjen e dytë të fazës kualifikuese për Kampionatin Botëror. Në “Estadio La Cartuja de Sevilla” Spanja e pret Kosovën në takimin ... Read More

Loredana po bëhet sërish nënë, me këtë pamje “konfirmon” shtatzëninë e dytë

31/03/2021

Prej javësh përflitet se Loredana është në pritje të fëmijës së saj të dytë, si fillim dyshimet e ndjekësve ishin pasi këngëtarja publikoi një foto ... Read More

Ronaldo: U dëmtua një komb i tërë

28/03/2021

Portugalia barazoi 2:2 me Serbinë në ndeshjen e dytë të fazës kualifikuese për Kampionatin Botëror ‘Katari 2022’. Por, në fund Portugalia arriti të shënonte përmes ... Read More

Kosova po fiton në “Fadil Vokrri”, shënohet goli i 2-të

24/03/2021

Shënon Vedat Muriqi Kosova ka shënuar golin e dytë në ndeshjen me Lituaninë. Golin e dytë e ka shënuar Vedat Muriqi në minutën e 63-të ... Read More

Baba për herë të dytë, Sinan Hoxha zbulon pse e quajtën të birin Ayan

22/03/2021

Andrra dhe Sinan Hoxha janë bërë prindër për herë të dytë. Andrra ka sjellë në jetë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Ayan. ... Read More

Andrra dhe Sinain bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë të foshnjës

20/03/2021

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë. Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani janë bërë prindër ... Read More

Elitën nuk e ka lënë vajza të vë gjumë në sy, publikon pamje në këtë gjendje

19/03/2021

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo. Pas ... Read More

A po kujdeset për ushqimin pas lindjes së dytë, kjo foto e Elitës tregon shumë

18/03/2021

Elita Rudi tashmë është bërë nënë për herë të dytë. E shumë shpesh është pyetur nëse po kujdeset t’i rikthej format e mëparshme, shkruan ORAinfo. ... Read More