Tag: duke

Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me të bukura nga ceremonia

08/04/2021

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”. Për shikuesit e këtij ... Read More

Prej më shumë se 1 vit larg ekranit, Ilda Bejleri rikthehet në televizion

08/04/2021

Ilda Bejleri prej mëse një viti ka qëndruar larg nga ekrani, duke kaluar kohë në biznesin e saj.  “Për momentin dua të shijoj gjërat e ... Read More

Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me tw bukura nga ceremonia

08/04/2021

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”. Për shikuesit e këtij ... Read More

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

07/04/2021

Ndërhyrjet. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i ... Read More

Notat e lojtarëve: Coman dështimi i ndeshjes, Mbappe më i miri

07/04/2021

Paris Saint-Germain ka marrë ‘hak’ ndaj Bayern Munich, duke e mposhtur atë në ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve me rezultat 3-2. Në ... Read More

Milan dhe Roma në luftë për ‘bishën’ e sulmit nga Serie A

07/04/2021

Milan dhe Roma janë duke garuar për shërbimet e kapitenit të Torinos, Andrea Belotti. Dy skuadrat e duan Belottin këtë verë, derisa kontrata i skadon ... Read More

Dedikimi prekës i Manajt: Goli im është për ty babë edhe pse asnjëherë nuk të njoha

04/04/2021

Manaj me dedikim prekës. Sulmuesi Arb Manaj është duke vazhduar të shkëlqejë te skuadra turke, Ankara Keçiorengucu. Manaj realizoi gol në ndeshjen e fundit dhe ... Read More

Shyhretes i bën ‘zemrën mal’ nipi, ja çfarë bën ai në kuzhinë

04/04/2021

Shyhretja e fotografon nipin duke iu rregulluar enëlarësen. Shyhrete Behluli në një nga intervistat e saj kohë më parë kishte thenë se ende nuk di ... Read More

Irak: Lind foshnja me tre organe gjenitale

03/04/2021

00:25 | 3 Prill 2021 Në Irak ka lindur fëmija me tre penisë, duke u bërë kështu fëmija i parë me një deformim të tillë ... Read More

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

02/04/2021

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, në fund të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen Selvije Jao. Kjo e fundit ... Read More

 Mevlani dhe Ledjana deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin, shpërthen Antonela: Aktorë, jeni si Tea dhe Andi

30/03/2021

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlani dhe Ledjana janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin, duke u krijuar kështu çifti i dytë i emisionit, pas Andit dhe Teas. ... Read More

Bora sjell verën duke pozuar me gjoks jashtë, i uron fansave javë të mbarë

29/03/2021

Është bërë moderatorja më e pëlqyer nga publiku shqiptar. Duke drejtuar në mënyrë perfektë emisionin “Për’puthen”, ajo bëri për vete një numër të madh fansash, ... Read More