Tag: drejtuar

Ja sa para vlen “Katar 2022” për Shqipërinë

16/04/2021

Shqipëria ka nisur fazën kualifikuese të Botërorit “Katar 2022” dhe kuqezinjtë e drejtuar nga Edy Reja kanë mposhtur skuadrat e San Marinos dhe Andorrës, kurse ... Read More

Bora sjell verën duke pozuar me gjoks jashtë, i uron fansave javë të mbarë

29/03/2021

Është bërë moderatorja më e pëlqyer nga publiku shqiptar. Duke drejtuar në mënyrë perfektë emisionin “Për’puthen”, ajo bëri për vete një numër të madh fansash, ... Read More

Masimiliano Alegri është i papunë, por kërkohet nga disa ekipe

21/01/2021

Që në 2019-ën, Masimiliano Alegri nuk ka arritur të gjejë një ekip për të drejtuar. Duket se ka ardhur momenti t’i rikthehet sërish punës dhe ... Read More

Mposhti Covid-19/ Justina Aliaj mesazh respekti për miqtë: Më dhatë kurajë për me luftu, hera-herës më humbnin shpresat. Mjekët…

18/12/2020

Artistja e madhe shqiptare, Justina Aliaj ka mposhtur COVID-19 dhe i është drejtuar me një mesazh miqve dhe mbështetësve të saj. Ajo thotë se pikërisht ... Read More

“Zhdukni” diabetin në 30 ditë

27/11/2020

Ky rezultat vjen nga një eksperiment në SHBA, i drejtuar nga Dr. Gabriel Cousens ku mjaftojnë vetëm 30 ditë që ju të shëroheni nga diabeti. ... Read More

Alarm për teprimin e kafes, studimi amerikan thotë…

27/11/2020

Sipas një studimi të drejtuar nga Laura Juliano e “American University” pirja e disa kafeve në ditë dëmton shëndetin. “Kjo mund të jetë diçka që ... Read More

Fotot/ Deputetët “harrojnë” maskën, por përshëndeten me grusht

29/10/2020

Edhe këtë të enjtë, ashtu si jemi mësuar tanimë, deputët i janë drejtuar seancës plenare. Por prej kohësh tanimë nuk shohim më vetëm veshjet e ... Read More

Çifti zvicerian s’i ndahet Loderanës: Humbëm 655.000 euro prej saj

16/07/2020

Çifti zvicerian që paditi Loredanën, vijon me akuzat e rënda drejtuar reperes. Aktualisht ajo ndodhet ende nën hetim dhe rrezikon të dëbohet nga Zvicra, nën ... Read More

Twitter suspendon agjensitë e lajmeve të Iranit

21/07/2019

Klubi i Gazetarëve të Rinj (YJC), i drejtuar nga transmetuesi shtetëror IRIB, IRNA shtetërore dhe Mehr ishin ndër llogaritë në gjuhën farisht të pezulluar të ... Read More

Kryeministri Haradinaj: Reflekto Vuçiq

24/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, nëpërmjet një shkrimi në Facebook i është drejtuar presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq. Haradinaj ka thënë se tani është koha ... Read More

Financat e partive politike, shoqëria civile kërkon reagimin e Apostolovës

23/05/2019

Organizatat e shoqërisë civile i janë drejtuar me një letër Nataliya Apostolova, shefe e zyrës së BE-së dhe EUSR në Kosovë, përmes së cilës shprehin ... Read More

Sali Berisha paralajmëron “cunam”, në protestohen e sotme kundër Edi Ramës

11/05/2019

Sot pasdite në Tiranë do të zhvillohet protesta e katërt e opozitës së drejtuar nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, me kërkesën për largimin e ... Read More