Tag: djegur

Eksalon danezi, djeg librin e shenjtë Kuranin në mes të rrugës në Malmo

30/08/2020

Një qytetarë danez ka djegur librin e shenjt Kuranin në mes të një rruge në Malmo të Suedisë. Vepra e tij e cila është xhiruar ... Read More

Foto sa një mijë fjalë: Fotografitë që rrëfejnë “ferrin” në Australi

06/01/2020

Trupat e djegur të qindra kafshëve janë parë në rrugën që çon drejt Batlow, një nga qytetet më të goditura nga zjarret e fundjavës. Zonat ... Read More

Digjet vetura e zëvendësministrit Millosh Peroviq

17/05/2019

Një veturë është djegur rreth orës 02:00 pas mesnate, pronë e zëvendësministrit për Punë dhe Mirëqenie Sociale në Qeverinë e Kosovës, Millosh Peroviq, e cila ... Read More

Samsung: Galaxy S10 i djegur, jo shkak i mosfunksionimit të pajisjes

30/04/2019

Galaxy S10 5G i djegur nuk është shkak i mosfunksionimit të pajisjes, thotë Samsung. Pasi Galaxy Note 7 doli nga tregu për shkak të mosfunksionimit ... Read More

Digjet një veturë afër fshatit Llugagji të Lipjanit

15/04/2019

Një veturë është djegur në magjistrale afër fshatit Llugagji në lokacionin për Lipjan. Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, ka thënë për Telegrafin se nuk ka ... Read More

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur

15/04/2019

Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. ... Read More

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T12:28:29+02:00 Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, ... Read More

Protestuesit i vënë flakën një veture në Tiranë

13/04/2019

Një makinë është djegur në protestën e opozitës në Tiranë. Makina që është përfshirë nga flakët mediat në Shqipëri raportuan se i përket një punonjëse ... Read More

Digjen një shtëpi dhe një banesë në Kumanovë

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T11:20:07+02:00 Përveç një shtëpie, dje në Kumanovë është djegur edhe një banesë në rrugën “Karadçki odredi” në lagjen “Tode Mendol”. Në zjarr është përfshirë ... Read More

Trupat e familjes që vdiqën në aksidentin ajror, janë djegur dhe nuk mund të konfirmohen identitetet

04/04/2019

S A 2019-04-04T13:20:31+02:00 Trupat e të vdekurve të aksidentit ajror në “Solunska Gllava” janë djegur dhe nuk mundet të konfirmohet identiteti mirëpo të njëjtëve nuk ... Read More

Një objekt në komunën e Istogut përfshihet nga zjarri

31/03/2019

Një objekt në komunën e Istogut të dielën është përfshirë nga zjarri, duke u djegur tërësisht. Ndërkaq nuk është raportuar për të lënduar, përveç dëmeve ... Read More

Rama: Zgjedhje të parakohshme nëse opozita fiton më 30 qershor në zgjedhjet lokale

23/03/2019

Opozita proteston prej më tepër se një muaji dhe madje ka “djegur” mandatet e deputetëve, pasi kërkon zgjedhje të parakohshme me qeveri tranzitore, pa Ramën ... Read More