Tag: djalin

Gold AG dërgon Guerilin për herë të parë në xhami, sjell këtë imazh

18/11/2021

Këngëtari ndau një moment bashkë me djalin. Në profilin e tij në Instagram, Gold AG postoi fotografinë me Guerilin në xhami, shkruan lajmi.net. Ai ka ... Read More

Learta poston foton më të ëmbël të Matinit

23/10/2021

Learta Jakupi,u bë e njohur për publikun kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Çifti në fjalë bënë një dasmë të ... Read More

U kritikua se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi ka përgjigjen epike për ndjekësen

21/10/2021

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të nga ... Read More

Edhe burri i Gëzimes shkon me votuar, e merr vajzën me vete

17/10/2021

Gëzime Hamzaj, tani më është figurë publike. Që kur ajo u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, u bë pjesë edhe e ... Read More

Ermira dhe Gold AG shfaqen rrugëve të Durrësit, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen

05/10/2021

Reperi po vazhdon ta gëzojë jetën me bashkëshorten e tij dhe djalin. Ndërkohë , Goldi po ndan edhe postime edhe pse të rralla. Megjithatë, së ... Read More

“Jemi njohur në një festë”! Tea Trifoni tregon se çfarë e bezdis tek partneri

19/09/2021

Para disa kohësh, Tea Trifoni foli publikisht për lidhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën.  E ftuar në emisionin “E ... Read More

Reja e Remzies posoton foto familjare, vëmendje merr veshja e saj

28/08/2021

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares, Remzie Osmani. Ajo u bë e njohur që kur u martua me djalin e këngëtares, duke u bërë kështu ... Read More

Patrisi një baba i shkëlqyer, poston foton më të ëmbël me djalin e dytë

02/08/2021

Patris Berisha postoi foton e ëmbël me djalin e dytë. Tuna Sejdiu tashmë është bërë nënë e një djali për herë të dytë të cilin ... Read More

Për herë të parë, Roberti flet për djalin e vogël të Tunës e Patrisit

25/07/2021

Robert Berisha flet për herë të parë për djalin e vogël të Tunës dhe Patrisit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtari Robert Berisha ... Read More

Një nënë e kujdesëshme si Shyhretja, shkruan fjalët më të mira për djalin e vogël

30/06/2021

Shyhretja shkruan fjalët më të mira për djalin e vogël. Sot në shtëpinë e Shyhrete Behlulit kanë arsye për të festuar. Derisa djali i vogël, ... Read More

Me qumësht të gjirit, apo të përgatitur, ja si e ushqen djalin e saj Tuna

28/06/2021

Tuna ndan momentin duke ushqyer djalin me qumësht Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna muaj më parë është bërë nënë për herë të ... Read More

E la djalin për të mësuar fëmijët e botës, historia e Maria Montessorit

07/03/2021

Historia e Maria Montessorit, një mësuese që dha djalin e saj për të mësuar fëmijët e botës Ka shumë debate rreth personalitetit të Maria Montessori ... Read More