Tag: ditëve

Mauro Icardi nga edicioni i ri do ta vesh këtë fanellë

29/05/2021

Mauro Icardi nuk e ka ndërmend të largohet nga PSG-ja. Ditëve të fundit është raportuar shumë për një rikthim të Icardit në Serie A, por ... Read More

Majlinda Zeka shkëlqeu për ditëlindjen e saj – ndoshta për shkak të fustanit?

16/05/2021

Majlinda Zeka para 4 ditëve ka festuar ditëlindjen. Modelja mbushi 27 vjet, meqë rast edhe organizoi edhe festë madhështore me miqtë e saj, shkruan “Kosovarja”. ... Read More

Reagon djali misterioz që u pa duke u puthur me Tean, tregon se si qëndron e vërteta

13/04/2021

Personazhi i cili u bë mjaft viral nga kjo video, ka vendosur që të sqarojë Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me ... Read More

I internuar, jetim, i pastrehë, i vetëm: Fëmijëria e Prince Philip

11/04/2021

08:18 | 10 Prill 2021 Gjatë ditëve të para të jetës së tij publike në Britani, pseudonimi i Dukës së Edinburgut, ishte “Phil Greku”. Por ... Read More

Kida në krahët e këtij djali në Dubai

10/04/2021

Kida në Dubai me reperin e njohur gjerman. Këngëtarja, Kida ditëve të fundit ka bërë të ditur përmes postimeve në rrjete sociale që është nisur ... Read More

E akuzojnë për ndërhyrje estetike, reagon Rina Balaj

08/04/2021

Reperja Rina Balaj gjatë ditëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të këngëve të saj, por edhe për pamjen ... Read More

Fationi paralajmëron Muratin: Mos bjer në grackën e Sindit se more fund

24/03/2021

Gjatë ditëve të fundit, në emisionin Për’puthen, ka pasur debate të ashpra mes konkurentëve dhe opinionistit Arjan Konomi. Ditën e djeshme pas transmetimit të takimit ... Read More

Përfliten për një lidhje, Andi fton publikisht Melisën për një takim

16/02/2021

Dy ish-konkurentët e ‘Për’puthen’ Melisa dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes përgjatë ditëve të fundit. Dyshja janë përfolur për një lidhje, madje në ... Read More

Melisa konfirmon lidhjen me Andin? Publikohet biseda e ish-konkurentes: Do s’do një ditë do merret vesh

11/02/2021

Melisa dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes përgjatë ditëve të fundit. Dyshja përfliten se janë të lidhur dhe se për këtë arsye Melisa ... Read More

Dalin pamjet: Çka po bëjnë konkurrentët e Përputhen mbrapa në veturë?

05/02/2021

Një video është shpërndarë ditëve të fundit në rrjete sociale. Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri, aty thuhet se shihen dy konkurentë të emisionit Përputhen. ... Read More

Vjen reagimi i parë nga Tea e Andi pas deklaratave të Shqipes

24/01/2021

Reagojnë për herë të parë Tea dhe Andi. Përgjatë ditëve të fundit, ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj është kapur keq me Andin dhe Tean. Ajo ... Read More

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Ju befason me këtë postim

22/01/2021

Ditëve të fundit në mediat rozë po përflitet për një ribashkim të dyshes Mozzik – Loredana. Disa faqe të fansave të Loredanës kanë postuar një ... Read More