Tag: ditët

Bora Zemani e humbi Donaldin, por fitoi diçka shumë të madhe

02/12/2021

Ani pse humbi Donaldin, Bora Zemani fitoi diçka shumë të madhe. Ditët e fundit Bora-Donaldi-Beatrixa kanë qenë tre emrat më të komentuar dhe jo më ... Read More

Arbana Osmani i dërgon mesazh Borës pasi Donaldi “e la” për Beatrix

01/12/2021

Një zhvillim i papritur ka ndodhur ditët e fundit në BBV. Donald Veshja, i cili i shprehu edhe njëherë dashurinë Bora Zemanit në fillim të ... Read More

Donaldi dhe Beatrixin përfundojnë në dush bashkë

29/11/2021

Ditët e fundit është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Afrimiteti i tyre ... Read More

Pak ditë pas lindjes, Gresa befason me veprimin e saj

23/11/2021

Gresa Behluli, ka është duke jetuar ditët më të bukura të jetës së saj. Ditë më parë ajo është bërë nënë për herë të parë. ... Read More

Enca në zi, humb përsonin e dashur të familjes

15/11/2021

Enca humb gjyshin, i dedikon fjalë prekëse. Ditët e fundit nuk ishin të mira për këngëtaren e njohur, Enca. Kjo sepse këngëtarja në disa postime ... Read More

Per Sarën ka dal vera, befason me veshjen e saj kur del me pi kafe

02/11/2021

Ditët e nxehta që po mbizotërojnë në këtë fillim të muajit nëntor , po lejojnë që shumë personalitete të njohura të instagramit të shfaqin stilet ... Read More

Nuk pritej! Pas ndarjes së bujshme Icardi-Wanda, komenti i vjehrrës në foton e futbollistit bën lëmsh rrjetin

24/10/2021

Ditët e fundit është përfolur shumë në rrjet për një ndarje të mundshme mes çiftit të famshëm, Icardi-t dhe Wanda Nara-s.Para disa ditësh Wanda publikoi ... Read More

Dani Alves po kthehet në Barcelonë ?

21/10/2021

Ditët e fundit ka pasur spekulime për mundësinë që Dani Alves, në moshën 38-vjeçare, të rikthehet për të përforcuar mbrojtjen e djathtë të Barcelonës për ... Read More

UEFA në Tiranë, Duka: Ndërprerja e ndeshjes, ngjarje e turpshme, mund të paralizohemi

15/10/2021

Federata Shqiptare e Futbollit ka mirëpritur ditët e fundit në Shqipëri programin “Certificate in Football Managment” (UEFA CFM) në bashkëpunim me UEFA Academy dhe Universitetin ... Read More

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Gresa mahnitë me pamjen e saj

09/10/2021

Ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë. Gresa Behluli është njëra ndër këngëtaret tashmë ndër më të pëlqyerat të muzikës popullore. Ajo si nëna ... Read More

Një lidhje e re në BB VIP? Shoqja e Bora Zemanit dhe ish i dashuri i saj nuk i ndahen njëri-tjetrit

09/10/2021

Në ditët e para të qëndrimit në Big Brother, Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë parë shumë pranë njëri-tjetrit. Kjo ka ngjallur reagime të shumta ... Read More

Pse është single? Bora Zemani e paska një arsye të fortë

03/10/2021

Ditët e fundit, është përfolur kudo në mediat rozë për një lidhje të mundshme të moderatores Bora Zemani me Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e “Përputhen”, programin ... Read More