Tag: ditësh

Plas sherri mes dy konkurentëve më të fortë në Big Brother VIP

31/10/2021

Plas sherri mes dy konkurentëve më të fortë, Donaldi dhe Iliri zihen keq. Prej ditësh banorët e shtëpisë së Big Brother janë ndarë në dy ... Read More

Ende pa nisur, Graniti i jep fund marrëdhënies me Fifin

23/10/2021

Fifi dhe Granit Cana po komentoheshin prej ditësh se mes tyre mund të lindë diçka më shumë se thjesht miqësi brenda ambienteve të shtëpisë më ... Read More

“Ti kur*ë e ndyrë”, plas keq mes Wanda Nara dhe ish të dashurës tjetër të Icardit

22/10/2021

“Wandagate” vijon me seri te tjera, që prej 3-4 ditësh ushqejnë mediat botërore. Interesi duket i madh për historinë e turbullt midis Wanda Nara, Mauro ... Read More

Fifi hap zemrën, nuk do e besoni arsyen e çuditshme pse e ka lënë i dashuri

11/10/2021

Këngëtarja Fifi prej ditësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania. Gjatë këtyre ditëve ajo ka zbuluar shumë më tepër se dihej rreth karakterit ... Read More

Duke e shijuar lirinë, Fjolla Morina vjen me imazhe mahnitëse

03/10/2021

Fjolla Morina duket se po e shijon në maksimum lirinë e saj nga paraburgimi 30 ditësh. Kjo pasi këto ditë është shumë aktive në rrjetet ... Read More

Jo me 1 Tetor, ja kur do të nisë ‘Big Brother VIP’

30/09/2021

Ndonëse prej ditësh kudo në rrjet është përfolur se “Big Brother VIP” do të fillojë me datë 1 tetor, nuk është e vërtetë. Ky reality show ... Read More

I publikuan fotot nga Dubai, Shqipja zbulon kush është “sheiku” me të cilin po kalon pushimet (FOTO)

15/09/2021

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e ... Read More

Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

11/09/2021

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi. Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos, ajo ka bërë një ... Read More

Përfundon në spital Yll Limani

06/09/2021

Prej ditësh, Yll Limani po qëndron në jug të Shqipërisë, si një pjesë e konsiderueshme e VIP-ave shqiptarë. Ai atje u pa mes tjerash edhe ... Read More

Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij humbin njeriun e afërt të familjes

31/08/2021

Para pak ditësh, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani u bënë prindër për herë të dytë. Çifti i famshëm u bekuan sërish me ... Read More

A do të prezantojë sërish Fjoralba Ponari në “Portokalli”? Moderatorja ju jep fund dyshimeve

28/08/2021

Para pak ditësh Luana Vjollca i bëri të gjithë ndjekësit e saj të dyshojnë se ajo mund të drejtpjë spektaklin “Portokalli” në sezonin e ri ... Read More

Sara e lidhur por jo me Atdheun, zbulon marrëdhënien me ish-konkurrentin e njohur!

01/08/2021

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sara Malaj, para pak ditësh ka konfirmuar ndatjen nga Atdhe Xharavina. Malaj tha se nuk janë më bashkë, por pavarëshisht kësaj kanë ... Read More