Tag: diell

 “I çoja trastat nëpër burgje, tani jemi miq…”, Albërie Hadërgjonaj flet për ish-bashkëshortin

14/03/2021

Këngëtarja, Albërie Hadërgjonaj, e ftuar në “E Diell” ka rrëfyer për marrëdhënien që ka me babin e fëmijëve tashmë që janë të divorcuar. “Kam pasur ... Read More

Fjoralba Ponari: Nuk e kam menduar kurrë veten aty, më është besuar moderimi i “Portokalli”

07/03/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari gjatë intervistës në rubrikën “N’Trip” në emisionin “E diell”, ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” këtë sezon të ri. ... Read More

Është në lidhje me Bardhin? Ana tregon të vërtetën

28/02/2021

Ana Lleshi i ëstë përgjigjur disa pyeteje të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”. Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ... Read More

Nevina Shtylla zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni

26/01/2021

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në puntatat e fundit të emisionit “E diell”, dhe siç duket publiku e ka ndjerë mungesën e saj. ... Read More

Parashikimi i motit për këtë javë

04/01/2021

Në Kosovë për pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës ... Read More

Ky do të jetë moti për sot

31/12/2020

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë gjatë ditës së fundit të këtij viti. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) parashikon reshje ... Read More

Njihuni me motin për ditën e parë të nëntorit

31/10/2020

Instituti Hidrometereologjik i Kosovës njofton se të dielën do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 ... Read More

Olti Curri habit me deklaratën: Rozana Radi është e sëmurë nga mendja, Ilda është shumë nevrike

05/10/2020

Opinionisti Olti Curri, pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat”, në “E Diell”, ku personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë ... Read More

VIP-at në plazh/ Fansat kritikojnë Ronela Hajatin, rikthehet Ledia Çelo

23/08/2020

Na ka mbetur ende kohë për të shijuar verën, ditët me diell dhe detin. E duket se me përfundimin e gushtit janë shtuar edhe ata ... Read More

4 mënyra natyrale si të largoni rrudhat nga fytyra

22/07/2020

Sa herë që qeshni, shprehni një emocion apo qëndroni shumë në diell një vijëzim i ri shtohet në fytyrën tuaj. Ky proces është sa natyral ... Read More

VIP-at në plazh/ Olta Gixhari pushime në ditët e fundit të shtatzënisë, rishfaqet Adelina Ismaili

11/07/2020

Temperatura të larta, diell dhe det. Janë padyshim kryefjala e të gjithëve në këto ditë korriku. E për ata që janë ende duke “u përvëluar” ... Read More

Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin: Jemi takuar në plazh, vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë

28/06/2020

Rudina Hajdari  e ftuar në ‘E diell’ foli si rrallëherë për jetën private. Deputetja prej vitesh është e martuar me biznesmenin Muçjon Demiraj dhe janë ... Read More