Tag: dhimbshëm

Milam merr një vendim të dhimbshëm

01/03/2021

Milan merr një vendim të dhimbshëm, disa yje të skuadrës largohen këtë verë. Për Milanin kjo verë do të jetë edhe një fazë e spastrimit ... Read More

Mjekët ia kërkuan abortin gruas së tij, Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës

19/12/2020

Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës. Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son, ka qenë i ftuar së fundmi në një nga kronikat ... Read More

Myku i thonjve, kurat e duhura natyrale për një trajtim efikas

28/06/2020

Myku i thonjve është jo vetëm bezdisës por edhe i dhimbshëm. Ai karakterizohet nga inflamacioni, dhimbjet, enjtja e gishtit, zverdhja dhe plasaritja e thoit ose ... Read More

Ndërron jetë efektivi Klodian Tanushi, i plagosur në Letoni

10/05/2019

Një lajm tjetër i dhimbshëm vjen nga Letonia. Komandanti i kontingjentit shqiptar në misionin e NATO “Enhanced Forward Presence”, major Klodian Tanushi humbi pak çaste ... Read More

Roma në zi, ndërron jetë ish presidenti i skuadrës

14/04/2019

15:15 | 04/14/2019 Futbolli italian ka pranuar një lajm të dhimbshëm sot, pasi ish presidenti i Romës ka ndërruar jetë. Ish presidenti i Romës, Giuseppe ... Read More